| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna o Norsku

Soutěžte o vstupenky na Trvalky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře

Fenomenální autorská dvojice se poprvé představí v O2 areně, a oslaví tak se svými malými i velkými fanoušky už 50 let své spolupráce.

  (?)
 Názory 110 z 31258  [Dalších 31248 >>]
*Hany 30864
11.9.2017 19:36:52
Možná by bylo dobré posílat na norské velvyslanectví každý týden fotku pana Pavelky, aby nezapomněli. Stejně nechápu, jak tam naši lidi můžou pracovat a pomáhat takovému režimu.

Mmch náhodou jsem zjistila, že norské velvyslanectví v Kanadě má na FB povolené příspěvky, ale české ne. A komentáře jsou okamžitě smazané, i když jsou slušné (jen v nich je třeba nějaká připomínka o svědomí, což je asi v Norsku zakázaná věc).
*Hany 30864
11.9.2017 19:31:54
"když jim okolí celou dobu lže, že je rodina opustila"

Nejen to, ale ještě jim tvrdí, jak je rodiče bili a zneužívali (děti podle Norů tvrdí, že po sobě rodiče házeli židle - které ale doma neměli - a že museli ve strachu zalézat pod postel - kam by se ale nevešla ani myš). Když ještě mohli vídat maminku, ta je ani nesměla obejmout, ani jim říct, že je má ráda.

Takže kluci žijí v tom, že je maminka nemá ráda, žádný člen rodiny se o ně nezajímá (protože dárky a dopisy se jim nedoručují) a pěstouni je zachránili před bídou a zneužíváním. Proč by si potom něco zjišťovali o původní rodině?
kreditka 85904
10.9.2017 11:24:05
Neuvidí je ani matka norové jsou moc oddaní svému systému. Sousedé se udávají navzájem. Zkuste si tam dát v hospodě pivo v přítomnosti kojence v kočáru - ještě toho dne jste bez dítěte neb pokud vás neudá hospodský tak hosti či kolemjdoucí určitě. Mají vymytė mozky na kterých se pracuje v norském systému už od batoleciho věku. V Norsku nikdo neřekne o představiteli země, že je vůl i kdyby opravdu byl....
Raduna 122065
10.9.2017 10:54:33
Ahoj Zaregistrovaná,

není to stejně absurdní, že tu přemýšlíme o tom, jestli si kluci můžou vygooglit svoje jméno (mimochodem, bůhví, jestli vůbec svoje jména stále mají), když měli mít normální kontakt s rodinou celou dobu?
Kluci se za chvíli začnou více zajímat o svůj původ a budou se ""hledat"" jako každý puberťák a dříve nebo později zjistí, jak se věci mají a že celé jejich dětství byla jedna velká lež a bezpráví. Bohužel se obávám, že to na ně bude mít katastrofální vliv a svoje pěstouny budou navždy nenávidět. Doufám jen, že mezitím jim nezemře i zbytek rodiny a budou se moci s nimi setkat.


Mám ve svém okruhu známých politika z ČSSD a budu s ním brzo mluvit. Řeknu mu zcela upřímně, co si o tom všem myslím, i když zatím jsem si to nechávala pro sebe, protože on se v té kauze nepohyboval. Zaorálek a Marksová jsou hyeny a ČSSD by udělalo nejlépe, kdyby se jich zbavilo. Nikdy tu stranu nemůžu volit, pokud v ní jsou takoví lidé. Stejně tak jako jiné strany, které mají svoje tuneláře a amorální hyeny přímo ve vedení.
Hanka 75 76332
10.9.2017 10:06:39
je politik, je to i součást jeho práce starat se o svůj image
Hanka 75 76332
10.9.2017 10:05:54
no myslím, že je několik kategorií lidí - někteří tomu systému věří a věří, že dělají takhle pro děti to nejlepší
- někteří nevěří, ale mají svoji kariéru (nebo jen teplé místečko) v Barneventu a upřednostňují své zájmy (zájmy své rodiny třeba-tak si to zdůvodňují) prostě se starají o sebe potažmo svou rodinu... (to už se líp zdůvodňuje i před sebou samým :-)
- někteří jsou mezi, vědí, že to není dobře, možná mají i výčitky..
dělají co jim říkají směrnice a nařízení organizace, jsou loajální...

nejhůř na tom jsou ti poslední, ti možná mají výčitky, srovnávají si to se svým svědomím... ty první dvě kategorii jsou a budou v klidu - i to mi s prominutím přijde jako nespravedlnost tohoto světa

snad tento smutný případ alespoň pohne s věcmi k tomu lepšímu ~R^


Markéta.. 32122
10.9.2017 9:05:05
Taky by mě nenapadlo gůglit své jméno. Zeman je narcis, ten to má jinak. Ale ptám se tu dětí, jestli by je to napadlo a je to 50:50. Tak to lidi asi dělají, třeba i ti kluci se někdy najdou. Otázkou je, co z té změti protichůdných informací najdou a co si z toho vyberou. Navíc nejvíc se toho asi napsalo česky, to si stejně nepřečtou.
Markéta.. 32122
10.9.2017 8:59:45
Hrozný. Škoda, že neexistuje žádná spravedlnost ~7~
 Názory 110 z 31258  [Dalších 31248 >>]
Zdejší témata
Všechna témata


(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.