| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zubaři a zubní kliniky

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
 Názory 110 z 3189  [Dalších 3179 >>]
ANNA LOVÁ 155724
2.3.2018 19:33:43
Já jsem před letya chodila k zubařce Julii D. Bylo zatím vše o.k.a do doby,kdy mi bylo divné že stále něco platím a to i ty nejmenší úkony. Zeptala jsem se na VZP a dala k dispozici paragony.Vzp zjistila, že mi tato účtuje neoprávněně za úkony, které jsou hrazeny vzp. Nakonec jsem chtěla finance zpátky. Ale nepochodila jsem.Nakonec jí napsala má právnička.byla jsem i na oblastní stom.komoře v Praze 1 ( pro Prahu 1 ). Ta se ale zubařky zastávala.Nakonec jsem během té doby byla předvolána na policii, kde jsem se dověděla, že tato zubařka si od VZP účtovala finance na r.č. pacientů, za úkony, které jim neprovedla nikdy. Prostě páchala podvod. Nakonec když má právnička napsala dopis že to půjde k soudu, a já ještě oznámila stom. komoře pro Prahu 1, že to dám do médií a na F.Ú., aby začal zkoumat zubaře, peníze jsem dostala do tří dnů! takže vážení, pozor za co platíte. Zjistujte si to všechno.Dneska je to samý podvodník.
jentakj 147688
26.2.2018 0:47:17
Kreditko - to mě celkem nezajímá v situaci, když mi pojišťovna odmítá vyplatit částku za ošetření, které by vyplatila smluvnímu lékaři, když já si najdu nesmluvního. Obrnili se zákony a vyhláškami, tak ať se starají a ne jen když se jim to hodí.
ozakova 135139
24.2.2018 15:47:15
Dobrý den, ráda bych začala chodit k němu mudr. Milan Hanusek, Havlíčkův Brod ...byl v jeho péči někdo?
Nemá smlouvy na pojišťovny,takže si péči budu platit, ale spíš mi jde o to jestli u něho někdo byl a byl spokojen?
Díky
kreditka 85904
23.2.2018 12:48:52
Jenže ta pojišťovna nemá koho zařídit, prostě kde nic není ani berňák nebere. Je to cca měsíc kdy zničehonic odešel v sousedním městě do penze zubař... bez náhrady. Zubařka, která zemřela - orsdinaci nemá kdo přebrat, přestože město nabízí peněžní dotaci, bydlení (buď byt nebo pozemek na dům)....prostě zubaři nejsou. Papír snese všechno, ale pokdu ta dostupnost do 35 minut není tak prostě není a žádná vyhláška na tom nic nezmění
jentakj 147688
23.2.2018 0:01:00
Pam - tak asi padesátník - myslím, že by měl být schopen nelhat. A na můj nátlak přiznal, že o té možnosti věděl, ale přece po něm nemohu chtít, aby mi tu možnost sdělil, když mi ji nemůže zařídit. No - já oponovala, že to klidně mohl takhle říct, já po něm zařizování léčby nechtěla, beztak jsme to museli udělat sami, ale aspoň nemusel lhát. Prej musel. Že má v nemocnici ordinaci a že musí posílat pacoše na místní oddělení a navíc si sám taky zaoperuje, když tam pošle x pacošů, tak z toho určité množství si může udělat sám, aby neztratil praxi. je to hnus nejvyššího kalibru - naprosto v klidu přiznal, že mu na zdraví mého otce nezáleží a nijak to nezastíral.
jentakj 147688
22.2.2018 23:57:01
Pampelo - já takovou obvoďačku mám - mám štěstí. už jsem psala - prakticky mi zachránila život. Tehdy byla nekompromisní, ale jinak je vše o dohodě - mohu to a to kvůli tomu a tomu - tak jak se rozhodneme.
Pam-pela 97353
22.2.2018 23:53:52
...a to byl s tím tatínkem nějaký starší lékař...myslím takový ten starý komunistický ~;)?
Pam-pela 97353
22.2.2018 23:52:35
jentak, jo, já určitě taky tak, ale většina lidí to má myslím jinak...i když třeba už dneska taky ne.
Ale myslela jsem si spíš třeba u obvoďáka - vhodnost ATB, rozhodnout o vážnosti nějakého problému, odeslání na vyšetření, správné odběry, nic nezanedbat, důležitost správného nasazení dlouhodobého léku, nepřehlédnout nějaký nebezpečný a vážný stav a tak. U všeho bych měla podivuhodné příběhy z praxe :-)
jentakj 147688
22.2.2018 23:42:18
Pam - tak já po svých doktorech nežádám, aby vybrali za mne nejlepší řešení, chci, aby mi sdělili, jaká jsou možná řešení, sdělili mi k tomu plusy a mínusy a nic nezamlčovali a nechali mě o tom popřemýšlet a rozhodnout se. jsem znchucená z toho, jak tátovi zcela záměrně zamlčeli při jeho léčbě jednu možnost a pak se cítil doktor ještě uražený, že jsme si tu léčbu zařídili a to jeho tzv. nejlepší odmítli.
Že prej co si to dovolujeme, že to bere jako urážku a ať k němu už neleze, když k němu nemá důvěru. No nic jinýho jsme ani neměli už v úmyslu - už tak nevlízt.
Pam-pela 97353
22.2.2018 23:37:01
A co se týká doktorů a jejich poslání...jo, dobrý, určitě jsem ráda, když takového doktora potkám, pokud je ještě trochu jasnovidný ~;) a přístupný k širšímu a individuálnímu přístupu, jsem ráda...ale poslední dobou mě napadá, kde berou energetické kapacity na to, aby se opravdu pečlivě a bděle a empaticky věnovali všem pacientům, co jim do ordinace přijdou, nic nepřehlédli a dokázali každý případ tak nějak z nadhledu správně zhodnotit a vybrat nejsprávnější možnost řešení (i když tady si ale přílišné iluze nedělám, nemyslím tedy zubaře, tam důvěřuju :-)).
 Názory 110 z 3189  [Dalších 3179 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.