| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Termální koupaliště

Soutěžte s filmem Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru

Vyhrát můžete balíček obsahující tašku, frisbee, puzzle a knihu - vše na motivy filmu.

  (?)
 Názory 110 z 756  [Dalších 746 >>]
JiBi* 51820
1.8.2018 22:16:25
Nepouštět děti do těch bazénů, kam je psáno, že je až od 14+ má své oprávnění. Plavčíci děti většinou vyhánějí, pokud jsou tedy ve službě právě ti zodpovědní. Není to nějaká buzerace z jejich strany, ale děti chtějí chránit, protože jak nám posledně plavčík vysvětlil, tahle termální voda se svým obsahem různých léčivých látek škodí na hormony dětí.
JiBi* 51820
1.8.2018 22:11:20
Do Sárváru jezdíme často, pro děto má vnější i vnitřní část, takže není-li právě dobré počasí, nic se neděje, v případě špatného počasí je možno být uvnitř. Zalakaros jsme si neoblíbili pro jeho obrovskou plochu. Je natolik rozsáhlý, že mnoho lidí není schopno ani objevit všechna zákoutí, a taky se nám nelíbílo, že neustále bylo nutno přikládat čip, když se přecházelo z jednoho prostoru do druhého a navíc ten čip často nefungoval. Navíc tyto termály nemají svůj vlastní kemp, což je nevýhoda.
Ale Sárvár je tak akorát. Teoreticky je možno ubytovat se v hotelu, nebo v kempu, v obou případech je vstup do termálu v ceně a je možno během dne vodní prostor opustit a jít si odpočinout. Což při ubytování v soukromí nebo jiném hotelu než je Park Inn možné není. Ale pokud to někomu nevadí, tak i těchto možností se nabízí mnoho. V kempu je několik možností ubytování - od vlastního stanu až po karavan, se kterým přijedete, ale taky mobilhausy, což jsou takové malé domečky pro 5-6 osob a je vybaven k vaření a má i sprchu a wc, platí se za tento domek, počet lidí nerozhoduje. Anebo normální cihlový kulatý domeček. Otázka je, zda ještě bude, ať už v kempu nebo v hotelu, volné ubytování.
Sluní* 30068
31.7.2018 20:06:43
Taky jsme nikdy nebyli. Dcera je alergicka na chlor a nema moc sanci se nekde koupat. Tyto vsechny zminovane akvaparky jsou s termalni vodou bez chloru??
Inka. 141843
30.7.2018 9:51:49
V lázeňských hotelech jsou župany k dispozici. Manžel si bere svůj protože mu jsou malé. Já mám aspoň 2 na střídačku.
Mariana +2 135342
30.7.2018 1:12:04
to "v županu" byla sice trochu nadsázka, ale jo, lidi to v županu v přejdou. Je to z hotelové haly vnitřkem přímo do vstupu k aquaparku. Župany jsou v Park Inn součástí ubytování, stačí vzít pro děti, pro ty jsou ty jejich moc velké.

Ale nějaké plážové osušky na lehátka je dobré vzít taky.

V hotelu obvykle bereme polopenzi, snídani a večeři, oboje je formou bufetu, celkem slušný výběr.

p.s. v areálu mají super "kuličkovou" zmrzlinu

fakt jeďte, je to tam pro děti super.
Mariana +2 135342
29.7.2018 22:02:09
doporučím Sarvar
bydlet nejlépe přímo v hotelu Park In, což je hotel rovnou součástí areálu, takže se může chodit jen chodbou "v županu" přímo aquapark. No a nestojí se jednak žádní fronta, a vstupné je v ceně ubytování.
pro kempaře je součást areálu hodně dobrý kemp, mají i chatky.

Byli jsme tam už hodněkrát, dětem se tam hodně líbí. A navíc tam teď už konečně vede i slušná silnice - dálnice, tak i cesta odsýpá.

a do těch "termálních" jezírek chodí i děti, ale jsou tam cedulky jak dlouho by se tam mělo/nemělo, ale nikdo to nekontroluje a nikoho nevyhání. Ale tohle děti stejně teda obvykle nebere, maj tam hromadu jiných vyžití.

Na Čechy jsou zvyklí a zařízení, kde co včetně jídel je psáno i česky. Byli jsme naposledy loni na prodloužený víkend a byla to super "malá" dovolená.
Termix 105545
29.7.2018 20:34:00
Byli jsme jen v Sárvár v hotelu Park inn a byla to skvělá volba. Po této dovolené děti nechtěly ani k moři. Naštěstí se obětují a jezdíme i tam.
Lída+2 28136
29.7.2018 20:28:56
Neboj, bývá u konkrétního bazénku upozornění...,ale voda 36 děti stejně moc nebere.

A většinou jich tam máš hodně....třeba i s plaveckých bývá ta běžně známá teplota. Každý je vlastně jiný.

Hned u hranic Gyor. Tam se líbilo i manželovi, on vodu nemusí...
Silvie01+dva kluci 103202
29.7.2018 19:56:35
Teď jsme byli v Zalakarosu Park inn, bylo to super.
sylvaina 77406
29.7.2018 19:20:54
My tam byli už 3x. Do termálů chodíme tedy do Szechenyi furdo. Je to nádherný historický areál u stanice metra. Jsou to teda opravdu jen lázně, bazénů a bazénků je tam hodně s různou teplotou a stupněm smrdutosti. A navíc jsou smíšené pro ženy a muže v jednu dobu. V Budapešti je těch lázní nejméně 11, je potřeba se.ale dopředu informovat, některé jsou otevřeny je v některých dnech nebo mají dny pro ženy a muže zvlášť. Známé jsou třeba Gellert, ale nevyzkoušeli jsme je.
Z dalších zábav je výborný třeba noční život. Stačí dorazit do centra a vyberete si určitě. Je tam vše včetně obrovských klubů. Za návštěvu stojí tržnice, z venku vypadá jako secesní nádražní hala. Prodávají se v ní místní speciality a místní v ní opravdu nakupují, není to žádná kulisa pro turisty. Chrám sv. Štěpána je obrovský a mají tam jeho ruku. Hradní pahorek, mosty, metro... Mmch to metro je druhé nejstarší hned po Londýnu a stojí za vidění. Jednou jsme tam byli o vánoční h prázdninách a trhy a výzdoba, kam se hrabe Vídeň. Budapešť je moje srdcovka.
 Názory 110 z 756  [Dalších 746 >>]

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.