| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Úmrtí v rodině

Soutěžte o vstupenky na Trvalky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře

Fenomenální autorská dvojice se poprvé představí v O2 areně, a oslaví tak se svými malými i velkými fanoušky už 50 let své spolupráce.

  (?)
 Názory 110 z 9640  [Dalších 9630 >>]
Koulička M 128389
16.10.2017 13:23:46
Děkuju za odkaz ~s~

Děkuju všem za reakce ~s~
Lassiesevrací 134328
16.10.2017 9:06:03
http://finmag.penize.cz/kaleidoskop/326706-radkin-honzak-muj-buh-je-laskavy
Liška strašidlovitá 134466
15.10.2017 9:25:59
upřímnou soustrast, Kouličko ~x~

já smrt beru tak, že duše opustí tělo a pokračuje v nehmotné existenci
BIGLICE 147068
15.10.2017 8:26:49
Koulicko, je mi to líto, že se stalo tobe takové neštěstí. Taky nad tím přemýšlím poslední dobou, bude mi 40. Jak umřela Květa Fialová. Snad je nebe a nebo se prevteli v někoho jiného? Těžko říct. Přeji ti ať je brzy lip~z~

Tina+Jiřík2008 81121
14.10.2017 23:26:07
Kouličko, je mi to moc líto~n~, musí to být šok, takhle najednou....před necelými 10 lety mi zemřel můj milovaný táta...navíc jen týden před tím, než se mi narodil syn...strašně mě to mrzí, že neměli možnost se poznat, jsou si v něčem hodně podobní a skvěle by si rozuměli...nevím, jestli je nebe, každopádně prostě cítím, že smrtí to nekončí, že žijeme další životy a že v těch dalších se s našimi blízkými můžeme zase setkat...na jiném místě, v jiné podobě....znáš takový ten pocit, když si s někým naprosto dokonale rozumíš a zdá se ti, jako kdyby jste se už odněkud znali, přestože se vidíte poprvé?...Myslím, že právě to jsou lidé, se kterými jsme se setkali už někdy dřív v nějakém jiném životě....Když bylo synovi asi 5 a začal intenzivně řešit smrt, tak jednou přišel s otázkou, jestli až zemřeme, tak jestli se pak znova narodíme zase do jedné rodiny, jestli budeme zase spolu...vůbec nevím, jak k tomu přišel, nikdy jsme s ním o ničem takovém nemluvili a myslím, že ani nikdo jiný...on se neptal, JESTLI se znovu narodíme...on to prostě bral jako hotovou věc...jinak já mám třeba po tátově smrti celou dobu pocit, že je pořád někde okolo nás, že na nás dohlíží, sleduje nás, jak se nám daří, co děláme, co prožíváme....a moje mamka má od začátku ten samý pocit taky....a přeju hodně sil, ať se s tím všichni zvládnete vyrovnat co nejlíp to půjde~;((
boží žena 67104
14.10.2017 22:57:17
Je to takova berlicka pro pozustale
A když ti pomůže, můžeš ji nakonec využít i ty
Pam-pela 97353
14.10.2017 22:53:21
"Nejsme tela, co maji dusi.
Jsme duse, co maji telo!"
Vnímám to stejně, bych jen dodala "vždycky na chvíli".

Mám to stejně...odejít z hmotného světa je jako usnout...problém mám já jako pozůstalá...protože mi tady na Zemi bude dotyčný chybět.
Někdo chybí víc, někdo míň, někdo nechybí nikomu...

"Nebe" je :-), akorát si myslím, že pro každého svým způsobem jiné...a pak Jednota, ale to už asi není Nebe, jaké si představujeme :-).
Jsme věčně živé bytosti, umírají jen těla, naše kabátky...ale pokud zemře někdo, u koho tenhle konec člověk nepředpokládal, je to velký šok ~7~...je mi líto ~x~.
svynka + 3 99495
14.10.2017 21:55:18
Koulička, je mi to veľmi ľúto ~x~
Ale - nech Ťa uteší, že sa stretnete. NEBO JE.

Ešte Ti skopírujem niečo od L. Byrne: (údajne ako jediná na svete vidí anjelov aj fyzicky)


Před několika lety jsem prodělala druhou klinickou smrt, vystoupila z těla a měla možnost pozorovat duše na cestě k nebi – všechny byly šťastné a dokonale klidné. Žádné slzy, žádný stres. Moc jsem si tenkrát přála v nebi zůstat, ale ještě nepřišel můj čas. Uvědomila jsem si, že ten výlet jsem zažila proto, abych se mohla podělit o své zážitky a pomoci lidem pochopit, že se smrti opravdu bát nemusí. A že nebe je skutečné. Často se děsíme smrti, protože se ­bojíme o ty, které tady zanecháváme.

Ešte niečo z rozhovoru:

Otázka: Často se děsíme smrti protože se bojíme o ty které tady zanecháváme.
Odpoveď: To jsou opět naprosto zbytečné strachy. V okamžiku smrti si uvědomíte, že v nebi toho můžete udělat pro ty, které milujete, mnohem víc, než jste kdy mohli tady na Zemi. Když duše odejde do nebe, je v pozici, kdy může za svou rodinu či přátelé orodovat u Boha mnohem silněji.

Vracejí se někdy duše zemřelých zpátky na zem?

Ano, neustále vidím u lidí duše zemřelých. Před pár dny jsem si třeba v jedné kavárně všimla mladé dívky, která seděla sama u stolu. Byla obklopena anděly a v jejich středu byla duše muže. Jeden anděl mi řekl, že to je její otec, který před pár týdny zemřel. Bylo mi dovoleno slyšet co jí šeptá do ucha: "Jsem v pořádku. Mám tě rád a jsem na tebe pyšný." Věřte, že vaši milovaní jsou s vami, když je potřebujete, ale chtějí aby jste žili dál a naplno. Proto nedovolte, aby smutek ovládl váš život a nepropadejte lítosti.

A na záver pozri ešte na toto - je to tak krásné... ~s~

"Andělé vidí naše tělo, ale daleko víc je zajímá naše duše. DRŽÍ JÍ VE SVÉM NÁRUČÍ , KDYŽ PŘICHÁZÍME NA SVĚT, A NA KONCI ŽIVOTA JI ZASE ODNÁŠEJÍ DO NEBE."
Saamajna 115449
14.10.2017 21:13:22
Nejdeme do nicoty, JSME - jako jsme pred narozenim.
Ja to pro sebe vim.

Vcera to bylo presne 20 let, co jsem stala na rozhrani.
A nebyla jsem sama, okolo me se to "hemzilo" ~:-D...

"Nejsme tela, co maji dusi.
Jsme duse, co maji telo!"

Bude Vam chybet a bude se Vam po nem styskat ale on je ted proste nekde jinde, kam posta nechodi.
A taky vim, ze se duse muzou potkavat znova, pokud o to stoji.
~;((
 Názory 110 z 9640  [Dalších 9630 >>]


(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.