| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rakovina

Vyhrajte dětskou osušku a bryndák!

Zapojte se do soutěže u příležitosti uvedení nového léčivého přípravku CAMILIA®, který zmírňuje potíže při růstu zoubků u kojenců a batolat.

  (?)
 Názory 110 z 3832  [Dalších 3822 >>]
Kateřina Řezáčová 155981
14.4.2018 10:25:51
Irmi, ani v tomhle stavu nemusí být nic ztraceno, jestli umíte anglicky, tak se podívejte na youtube, na chris beat cancer, kde jsou videa s lidmi, kteří se vyléčili i z terminálního stadia různých druhů rakoviny. Já osobně bych na žádné chemo ani ozařování rozhodně nešla, jelikož to absolutně zničí imunitu a nejen tu a je to taky karcinogenní, takže.... Už jsem zažila dost lidí, kteří umřeli po toto tzv. léčení a jistě nejsem sama. Naopak vím o pár jedincích vyléčených supervýživou nebo hladovku. Třeba si vzpomenete na p. Ing. Dvořáka - Breussova metoda, stále žije, i přesto, že měl být podle doktorů už asi 30 let mrtvý, je mu kolem 90 a je zdráv a vesel. Byl o něm dokument na ČT a je i na youtube. Teď uvedu dva příklady z mého nejbližšího okolí: sice to není o rakovině, ale o velice vážném stavu. 1. naše dcera měla před 12 lety autoimunitní hepatitidu, 40x zvýšené jaterní testy, sice dostávala kortikoidy, ale byly jí poměrně brzy vysazeny. Nasadili jsme jí opravdu tvrdou dietu, kterou naštěstí dodržovala, bylo jí teprve 11 :). Dneska je už dávno zcela zdravá. Doktorka se pokaždé divila, jak má výborné výsledky atd. 2. můj bratr, měl "léčenou" cukrovku a vysoký tlak do té míry, že už nemohl skoro chodit měl oteklé nohy až do poloviny břicha, doslova mu z těch nohou teklo do bot - asi lymfa? Nohy měl skoro černé plné velkých mokvajících ran. Dnes ( je to přes 3 měsíce ), má v pořádku cukr i tlak bez prášků, nohy zhojené v podstatě bez jizvičky, neoteklé samozřejmě, barva v podstatě normální, běhá a skotačí, je mu zkrátka dobře. Možná už by teď neměl minimálně jednu nohu po koleno :(. Na to mu stačily 3 desetidenní hladovky o vodě (Malachov - Léčebné hladovění) přerušené 5ti denními návratovkami a následně zdravou stravou a zeleným ječmenem,lněným olejem s tvarohem a pitím čisté vody a bylinných a zelených čajů + na ty rány medové zábaly. Vůbec mu to nevadí, je šťastný jako blecha a to se mi nedávno svěřil, že byl před tím zralý na sebevraždu :/. Takže to jen pro příklad, jak si tělo dokáže pomoct samo, když mu dáme možnost. Další videa o vyléčení na youtube jsou ještě např. pod heslem the truth about cancer. Kdybyste si chtěla třeba promluvit po telefonu, můžu Vám zavolat, mám paušál. Jen chci zdůraznit, že nic neprodávám :D. A ještě jedna věc, kdyby mu zavedli sondu do žaludku, tak by se tam daly nacpat ty nejúžasnější léčivé potraviny, které ovšem většinou jsou zároveň dost nechutné. To je asi zatím v kostce vše. Přeji vám všem hodně sil a správných rozhodnutí, aby vše dobře dopadlo! K.
Z+2 109449
12.4.2018 6:58:28
Je dětinské i pokud je přirozené.
Líza 17721
12.4.2018 6:18:25
Paz, jo.
Paz 28854
12.4.2018 1:52:30
Ještě mě napadá, jak různě se dá vyložit sobectví. Mám po milovaném člověku chtít, aby prošel peklem léčby proto, aby MNĚ se po něm nemuselo stýskat? Jak vlastně změříme, co je sobectví a co láska? Myslím, že to nejde a je to individuální. Já bych pravděpodobně netrávila zbytek života zvracením a kroucením v bolestech, jiný člověk ano. A nemyslím, že někdo z nás je proto lepší nebo horší. V situaci ohrožení života jsem byla a cítila jsem zvláštní klid a smíření. Proto jsem i s banální operací čekala dva roky. Čistě kvůli rozpoložení, abych se v případě komplikací chtěla probudit. Protože děti nás ještě opravdu potřebují. I tu současnou mnohem lepší léčbu rakoviny jsem nedávno viděla z blízka. Chtěla žít, její nejmladší bylo 10 měsíců. Docházela na chemoterapii, dostávala léky proti nevolnosti. Přesto přiznávala, že po každé další dávce je jí mnohem hůř. Já vím, je rakovina a rakovina, je dobrá i špatná prognóza. Ona tu nechala tři malé děti, pro uzdravení by bývala vytrpěla všechno na světě. Když jsem ji viděla, potvrdilo se mi, že tímhle projít nechci. A pokud budou děti dospělé, asi to vzdám předem.
Líza 17721
11.4.2018 4:49:55
Tante, magické myšlení, zvláště pak v extrémních životních situacích, je naprosto přirozené a nikoli dětinské.
Girili 117849
9.4.2018 9:20:03
To vis, ze jo.
Ráchel, 3 děti 76748
8.4.2018 22:57:22
no a na tu domněnku jsem reagovala - že pokud by to bylo takhle, tak bych reagovala, jak jsem napsala.
Pam-pela 97353
8.4.2018 22:50:30
Zetko, víš, co je zvláštní? Jak pořád mluvíš o manipulaci...jestli nakonec ten problém s manipulací nebude na jiném přijímači, než u těch, u kterých to takhle vnímáš...teda myslím přesně na druhém konci.

Jinak je vidět, jak se tě tahle otázka strašně moc dotýká...a jak bys přesně věděl, co je pro koho dobrý...tou fází jsem teda prošla taky, nevím, jestli jsme byla taky tak striktní a tak hnedka se vším hotová. ~d~
Teď mám teda možná malinko druhý problém...že mám pocit, že prostě - nevím...často si musím říct, že nevím...je tolik různých variant...a tolik různých možností, jak co vnímat a uchopit.

Ale - co ponechat druhým svobodnou vůli, kterou Bůh člověku (a jen člověku) dal?
Jak se člověk může povyšovat nad druhý tím, že si myslí, že ví líp, co je pro koho dobrý a jak mají dotyční žít?
Když ono fakt nic není černobílý...a jeden ze smyslů života je učit se a zrát zkušenostma (nejlíp asi osobníma)...a to je určitě nepřenositelný. Nejlíp je začínat vždycky s organizací života u sebe - jsem teda zjistila já... ~:-D~;)

Greta nakukujici 129120
8.4.2018 19:47:35
život za život"

Je ciste domenka zakladatelky. Ja tedy myslim, ze spis jde o unavu z nemocnic.
Irmi 103002
8.4.2018 18:09:06
Snad se mi to podaří vložit správně - všem díky, za útěchu, za naději... občas sem vlezu vybrečet, až to bude neúnosné... díky, I.
 Názory 110 z 3832  [Dalších 3822 >>]

Komerční sdělení


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.