| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Antikoncepce a bolest žaludku

12.11.2013 14:46:16   Jana K.
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné, aby mě se změnou antikoncepce trápily úporné bolesti žaludku. Po dvou porodech jsem začala mít problémy s menstruací. Hlavně co se týká bolesti. Mám velké bolesti v kříži a podbřišku. Navíc mi doktorka už třikrát změnila antikoncepci, protože mi každá dělala problémy (natýkání končetin, psychické problémy, krvácení v průběhu cyklu). Nejprve jsem mela YAZ, potom Mercilon, pak Daylete a nyní zkouším Jangee). S každou změnou antikoncepce mám úporné jednodenní bolesti žaludku. Teď naposledy to vyústilo až k zvracení. O silných bolestech v kříži a podbřišku ani nemluvím. Je možné, že jsou tyto žaludeční problémy spojené s antikoncepcí? Jinak se zažíváním a žaludkem problémy nemám. Vždy je to spojené s bolestmi v podbřišku a kříži. Doktorka tvrdí, že je všechno v pořádku a bolesti jsou normální. Silné bolesti v kříži odůvodnila tím, že mám dělohu v záklonu a tlačí na kříž. Také mám neustále volnou tekutinu v děloze. To je prý také normální. Všechno mi to spíš začíná připadat nenormální. Děkuji za vyjádření.
Názory k dotazu (1 názorů)
Hormonální antikoncepce Milan 7.6.2017 10:34

(C) 1999-2016 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.