| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Uplakané miminko

17.2.2010 16:26:53 Pet-Bur

Potíže se spánkem

Ahoj, předem se omlouvám, jestli nepíšu tak úplně do přesné diskuze, ale snad nevadí... už si fakt nevím rady. Moje holčička 7,5 měsíců - zhruba tři týdny se jakoby "svíjí", přitahuje nožičky k bříšku a naříká /tak nějak vypadala tříměsíční kolika, u nás ale trvala měsíce 4/. Neustále si cpe cokoliv do pusinky a šíleně slintá. Samozřejmě ani moc nespí /vždy se po chvíli s pláčem budí/, je to fakt síla. Byla jsem s ní x krát u dr., všechno to začalo, když měla zácpu /hroznou, byli jsme na pohotovosti, dr. dal Laktulozu, zácpa se víceméně srovnala/, teď týden brala antibiotika /kašel a červeno v krku/ a při nich průjem. To "kroucení" - nevím jak to popsat, ale je to fakt děsný a navíc se to stupňuje. Dr. malou důkladně prohlédl a neví čím by to mohlo být /doporučil nyní probiotika/, byli jsme i na neurologii /jezdíme tam s jiným problémem a neurolog záchvaty neuro původu na 99 procent vyloučil/. Tak nevíme co berušku trápí, je to fakt smutný ji takhle sledovat a neumět pomoci. Včera jsme na noc zkusili dát Panadol baby a po něm spala klidně víc než 6 hodin /po x proplakaných nocí/, takže ji evidentně něco bolí. Nevím, zda to souvisí se zažíváním /a co dělat/, dr. i tvrdí, že to může být k zubům - zatím žádné nemáme, ale dásně se mi zdají opuchlé /nahoře i dole/. Tak se ptám, zda má někdo zkušenost, že by "nevyklubané" zoubky trápily takhle dlouho anebo zda pátrat po příčině někde jinde. Podle dr. máme zkusit dávat pár dnů Panadol i třikrát denně /i to mi přijde divný, Panadol pomůže od bolesti ale příčinu asi neřeší/..... Díky moc za každý názor a ještě jednou se omlouvám, nenašla jsem diskuzi o zubech ... tohle ale se spánkem také velice souvisí.....
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Potíže se spánkem Pet-Bur 17.2.2010 16:26
*Re: Potíže se spánkem - zuby? Pet-Bur 17.2.2010 16:29
**Re: Potíže se spánkem - zuby? remus 17.2.2010 17:28
***Re: Potíže se spánkem - zuby? albert1 17.2.2010 18:16
*Re: Potíže se spánkem Cha-Cha 17.2.2010 18:19
*Re: Potíže se spánkem sojka+07+09 17.2.2010 19:32
*Re: Potíže se spánkem Rokytka 18.2.2010 9:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.