| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Problémy s nehty

1.5.2010 21:44:02 jedna plus dvě

Slézající nehet

Prosím o radu a vaše zkušenosti... Dcerka 10 měsíců si asi před 14ti dny trošku skřípla ruku pode dveřmi, kterými sama hýbala. Nebyla to žádná velká rána, ani moc neplakala, nehtík na pravém prsteníčku měla jen trošku odřený. Prstíček nebolel, normálně lezla, brala věci. Do rána jí zčervenal, dala jsem Framykoin, zčervenání do dvou dnů zmizlo. Říkala jsem si, že odřená část odroste. Dnes najednou se jí ale celý nehet začal jakoby odloupávat, visí jen za spodní část, po stranách je vylouplý. Lehce jsem jí to na noc přelepila, aby si to ve spánku nevytrhla nebo tak. Ale nevím co s tím... Nikdy jsem se s tím nesetkala. Sloupne se jí celý nehet? Vyroste pak nový jakoby z ničeho? Nebude deformovaný, když to má vylouplé z těch stran? Dává se na to něco? Mám s tím jít v po k doktorce? (s rizikem, že tam všichni něco chytnem jako vždycky?). Vyčítám si, že jsem to neřešila dřív, ale nevypadalo to. Není to asi nic vážnýho, ale jsem dnes nějak vystresovaná, na hřišti mi málem skočil cizí pes na tříleťáka ~o~, ten měl hysterák ~n~ ... Dík za vaše zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Slézající nehet jedna plus dvě 1.5.2010 21:44
*Re: Co se slézajícím nehtíkem? Teraza Horáková 1.5.2010 22:4
*Re: Co se slézajícím nehtíkem? suplici 1.5.2010 22:6
**Re: Co se slézajícím nehtíkem? Vanda++ 2.5.2010 8:44
*Re: Co se slézajícím nehtíkem? Babsi+2 1.5.2010 22:11
**Re: Co se slézajícím nehtíkem? Teraza Horáková 1.5.2010 22:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.