| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít mateřskou dovolenou

31.5.2010 22:08:42 Apačka Lapačka

DD = dnes debilní den, zítra den dětí

Ahoj, koukám na zdejší témta mám radost, že v tom nejsem sama! Měla jsem fakt DEBILNÍ DEN a stokrát jsem měla našlápnuto ke zhroucení. Ani nevím, proč píšu, jsem mimo.

Přijde mi, že se nakulminovala únava a negativní energie za poslední tři měsíce a dneska to šlo ven. Je to tři měsíce, co moje dvouleté zlato už nespává přes den, učí se zvládat nočník a moje téměř roční zlato se nučilo řítit po bytě jako neřízená střela a vstává ráno před pátou. Poslední měsíc vylezlo pět zubů, noční směna cca co hodinu pohladit a položit, tak dvě tři noci z týdne, než se vyklube další tesák. Manžel má taky nelehké období v práci, jak jinak... Snažím se ho nezatěžovat, vím, že dělá co je v jeho silách. Ale všecko, všecičko je jen na mně. To není jen to, že je ON dýl v práci, tím pádem jsem já o to dýl sama s dětma, žejo. Vpodstatě normálka, akorát jsem strašně unavená. Strašně.

Unavená jsem furt, tři čtyři kafe denně je životní nutnost, nemoci léčím platíčkem Ibalginu zapitým litrem kafe, ale je to čím dál častěji. Ovšem dnes jsem se ráno únavou rozbrečela a vydrželo mi to až do večera. Nočník jsem šla vylít do odpadkového koše, nebyla jsem schopná rozhodnou se, co na oběd, při skládání dětského prádla jsem přemýšlela pět sekund u každého kousku, čí to sakra je a na jakou hromádku patří, nebyla jsem schopná zhlavy přepočíst šest a půl eura na koruny - samé důvody k dalšímu potoku slz~n~. Plánovala jsem zítřek a zapomněl poprvé na očkování, takže se nám kryjí akce. A byla jsem hnusná na nudící se děti, které se plazily po polospící a únavou pološílené mámě. Už spí, HURÁ!!!

Manžel mě neskutečně vytáčí tisícem maličkostí typu pohozené ponožky, zapomněl dát mladšímu bryndák, připadám si jak hysterická úča. Na druhou stranu, čím víc se snažím a zvládám, tím míň je mi pomoženo. Logicky? Dneska jsem nedělala skoro nic a bohužel to sice neuteče, ale nikdo to za mně neudělá, zítra vstaneme do bordelu, nic nemám rozmražené... Manželovi vadí, že se neusmívám. Tak říkám, že jsem fakt unavená, dělám kraviny, fakt že to tentokrát není sranda a že bych potřebovala jednou v týdnu vypadnout třeba na cvičení, ale třeba už v šest, páč o půl deváté už padám na hubu a zpravidla tak do desíti vařím a uklízím (pokud malej nepláče kvůli zubům). Můj muž, že to teď nejde, kvůli práci. Že se zeptá tchánovců, jestli by někdy o sobotě nepohlídali... To bych ovšem opět dělala resty doma a že jich je!
Holky, kdo nezažil, nepochopí, proto to sem píšu. Vy jste zažily, zažíváte. Manžel se snaží o humor, ale mě snad už přešel i ten smysl~;) Bolí mě celý tělo a mám chuť ho něčím praštit ~o~
HELP!
Odpovědět
Průběh diskuze (22 názorů)
Téma: DD = dnes debilní den, zítra den dětí Apačka Lapačka 31.5.2010 22:8
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Jaana2 31.5.2010 22:16
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Teraza Horáková 31.5.2010 22:20
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... sojka+07+09 31.5.2010 22:21
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Teraza Horáková 31.5.2010 22:22
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Teraza Horáková 31.5.2010 22:24
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... hrúda 31.5.2010 22:27
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Teraza Horáková 31.5.2010 22:28
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Jana, 2/07+10/08+5/11 31.5.2010 22:30
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Táni+dvojčátka 7/08 31.5.2010 22:33
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Vokounka 31.5.2010 22:38
**Re: DD = dnes debilní den, zítra den... Tenna /2 31.5.2010 23:12
**Re: DD = dnes debilní den, zítra den... vendyna (Janinka + Alenka) 31.5.2010 23:36
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... gaudí 31.5.2010 22:48
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Tenna /2 31.5.2010 22:55
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Balbína 1.6.2010 0:3
**Re: DD = dnes debilní den, zítra den... Kaplanka+kluci 07/05+11/08 1.6.2010 7:58
***Re: DD = dnes debilní den, zítra d... Balbína 1.6.2010 12:5
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 1.6.2010 8:20
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Sova a dvě sůvata 1.6.2010 8:40
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Markéta, kluci 8 a 1 1.6.2010 9:12
*Re: DD = dnes debilní den, zítra den d... Apačka Lapačka 1.6.2010 19:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.