| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Epilepsie

4.6.2010 9:16:05 Marie luisa

Epileptický záchvat 3 a půl roku po operaci

Prosím,nemáte někdo zkušenost s operací epilepsie.Manžel byl v roce2007 v lednu na operaci epilepsie,od té dody úplně bez problémů.Až do dnešní noci.Dnes v noci měl dva záchvaty.Dříve ve spánku nemíval záchvaty vůbec.Nejhorší na tom je že mi nevěří,že to byly epi záchvaty,on si myslí že se mu jenom něco zdálo.Poznám záchvat,bylo to úpně stejné jako před operací.Já jsem si myslela,že po tak dlouhé době už se to nevrátí.Teď je v pohodě prý mu nic není ani se necítí nijak divně.Spíš po záchvatu byl takový jako omámený.A to už mu vzali od té operace důchod i ZPS chodí normálně do práce kde o té nemoci neví(když se někde zmínil,že je epileptik tak už měli plno)pokud ho to chytne v práci tak ho okamžutě vyhodí a novou v dnešní době s jeho diagnozou nesežene.Asi se potřebuji z toho aspoň vypsat...
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Epileptický záchvat 3 a půl roku po oper... Marie luisa 4.6.2010 9:16
*Re: Záchvat 3 a půl roku po operaci Jaana2 4.6.2010 9:21
**Re: Záchvat 3 a půl roku po operaci holka anonymka 4.6.2010 9:26
***Re: Záchvat 3 a půl roku po operac... Marie luisa 4.6.2010 9:28
**Re: Záchvat 3 a půl roku po operaci Marie luisa 4.6.2010 9:26
***Re: Záchvat 3 a půl roku po operac... Jaana2 4.6.2010 9:32
****Re: Záchvat 3 a půl roku po oper... raadka 4.6.2010 10:9
*****Re: Záchvat 3 a půl roku po op... Marie luisa 4.6.2010 10:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.