| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztahy mezi sourozenci

Jak si hrají vaše děti?

Poslední dobou, nevím jestli tím, že nemůžu dělat tolik bbin s nima co dřív, nebo že na ně poslední týden nemůžu pořádně mluvit, začli spolu dělat víc konin. Táhnou víc za jeden provaz, což je na jednu stranu super. Na stranu druhou nevím jesti to mám nějak korigovat nebo je prostě nechat....

Na začátku po sobě jen házeli balíčky s papírovými kapesníky. Se tím zasypávali. Včera už to byla autíčka ~t~...

Udělali si překážkovou dráhu. Já to chápu, nechodíme tolik ven, neb mám ležet a navíc je tam příšerně, tady je to všechno rozpálené. ~q~ Takže za gaučem je židle, oni přelízají to opěradlo gauče, hezky jeden po druhým, jen si ten druhý počká až ten první bude ležet na tom gauči a hupsne na něj placáka ~t~ Děsně se tomu řehtají...

Řeckořímský zápas ani nekomentuju... Jeden skočí ze zadu na druhého, zkolí ho k zemi a drží mu jednou rukou na zemi u hlavy a druhou mu dává nohu dozadu...

Peťa si dělá rukojmího z Fandy... Dá mu ruce za záda, chytne za krk/límec a vodí ho tak před sebou po bytě ~t~

Když se kočkujou (hi fakt vypadají jako koťata~t~)tak jsou tam i kopance a mě přijde, že je to musí bolet, ale oni se děsně řehtají... Já pak jen počítám modřiny ~l~

Koukají na televizi, jeden si před ni stoupne a obejme ji, jako, že je jeho a druhý se ho snaží odstrčit. je vidět, že je to jejich hra, ten co je u té televize ho pak taky odstrkuje a tak se pošťuchují... Kdo uhájí dostane potlesk od soka ~t~

Nevím kde na tohle přišli. Nekoukáme na žádné kriminálky ani akčňáky... Max jednou za čas pustíme Asterixe v Británii...

Je to normální? Mám je nechat nebo nějak zkorigovat? Fakt je, že si teď tak necelý týden takhle docela vystačí ~t~ Zatím zasahuju jen když vidím, že by mohl jeden druhýmu fakt nějak bbě ublížit (poblíž radiátoru apod.)
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
Téma: Jak si hrají vaše děti? Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 12.7.2010 9:17
*Re: Jak si hrají vaše děti? ...neviditelná... 12.7.2010 9:25
**Re: Jak si hrají vaše děti? ...neviditelná... 12.7.2010 9:28
***Re: Jak si hrají vaše děti? Samarlu 12.7.2010 10:3
**Re: Jak si hrají vaše děti? LilyAA 12.7.2010 9:33
***Re: Jak si hrají vaše děti? MarkétaP + 4 dcerky 12.7.2010 9:37
****Re: Jak si hrají vaše děti? MarkétaP + 4 dcerky 12.7.2010 9:38
*****Re: Jak si hrají vaše děti? Samarlu 12.7.2010 10:1
*****Re: Jak si hrají vaše děti? Katla 12.7.2010 10:37
***Re: Jak si hrají vaše děti? Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 12.7.2010 9:57
***Re: Jak si hrají vaše děti? Mishaczek+Tygříci 07+Daník 10 12.7.2010 10:2
***Re: Jak si hrají vaše děti? ...neviditelná... 12.7.2010 10:9
****Re: Jak si hrají vaše děti? ...neviditelná... 12.7.2010 10:28
*Re: Jak si hrají vaše děti? Epepe 12.7.2010 9:41
**Re: Jak si hrají vaše děti? LilyAA 12.7.2010 9:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.