| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní paraziti

13.7.2010 23:46:15 Sora

Střevní parazit

Hezký večer všem. Stala se mi taková nepříjemná a docela nechutná věc a jsem z toho docela vyklepaná. Dneska jsem po vykonání potřeby zahlédla něco hýbající ho se v míse. Hledala jsem pak na netu, jací parazité mohou ve střevech být, ale nic podobného tomuto jsem nenašla. Tak nevím, jestli to opravdu bylo ve střevech, nebo se to tam dostalo jinou cestou - byla jsem předtím venku na zahradě. No, abych to "zvíře" popsala: vypadalo to jako stonožka - hnědé, spoustu nožiček, vzadu jakoby "delší nožičky", špatně se to popisuje. Bylo to asi tak 2-3 cm velké. Nic takového jsem na netu nenašla:-( Nevíte někdo, zda takový střevní parazit existuje, nebo jsem si jenom na sobě přinesla něco ze zahrady a teď jančím zbytečně??? Děkuji za každou radu nebo zkušenost. A omlouvám se za nechutné téma:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Střevní parazit Sora 13.7.2010 23:46
*Re: Střevní parazit? vlad. 13.7.2010 23:53
**Re: Střevní parazit? Sora 14.7.2010 0:2
*Re: Střevní parazit? ZUZU 13.7.2010 23:57
**Re: Střevní parazit? Sora 14.7.2010 0:4
*Re: Střevní parazit? arsiela, 14.7.2010 7:46
*Re: Střevní parazit? X E N A 14.7.2010 8:47
*Re: Střevní parazit? Maťa. 14.7.2010 8:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.