| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2006

9.8.2010 10:03:40 Ajina09

Změna gynekologa?

Ahoj maminky,
Mám holčičku Míšu 2006 a chodívala jsem tady na diskuse.Nyníjsem nyní asi 22tt, miminko by mělo přijít na svět mezi 3. a 11. prosincem.Musím se někde vypovídat, jelikož jsem tak trochu v šoku. Chodila jsem do Gennetu na ultrazvuky a tam jsou moc milí na všechny. Je to tam jako balzám na duši. Výsledky vyšetření jsem předávala své gynekoložce, která si údaje opsala a hotovo. Na Gennetu mi Dr.vždy ochotně vše vysvětlil a dokonce mi jednou i podrobně přečetl zprávu, kterou mé Dr. posílá. Byly tam i údaje o velikosti dítka, ale vše samé zkratky a tak jsem to zapomněla.A protože jsem se chtěla doma pochlubit, rozhodla jsem se, že se mé gyn.. na to zeptám.K mému překvapení nebyla mi schopna nic říct a tvrdila, že jde o všeobecné takové nějaké údaje!!!No koukala jsem na ní chvíli jako blázen a říkám jí, že tam jsou ale konkrétní čísla...A ona na to, že to není důležité! Co na to říkáte??? Ona zkrátka neumí číst lékařské zprávy. K čemu jí tedy jsou? Jsem dost naštv...ale možná, že nějaké zkratky rozměrů jí opravdu nemusejí zajímat a tak nevím, zda nejsem náhodou zbytečně podrážděná a mé hormony lítají sem a tam. Tak mi prosím sdělte svůj názor. Uvažuji o změně gynekologa.Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Změna gynekologa? Ajina09 9.8.2010 10:3
*Re: Změna gynekologa? Delf+Kája 03/06+ 01/11 24.8.2010 21:19
**Re: Změna gynekologa? Ajina09 10.9.2010 11:58

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.