| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Úprava videa

7.10.2010 19:10:57 Martheen+4

Přepis VHS na DVD

Maminky, taky jste dříve natáčely videa na VHSky? A máte je už přepsané na DVD? Kde jste si to nechaly udělat? Já mám DVD rekordér i video a naivně jsem si myslela, že to zvládnu sama, ale když pustím video v TV a na DVD zmáčknu nahrávání, nahraje se mi jen a jen zrnění, už fakt nevím, jak to propojit, takže spíše zvolím nějakou firmu pro přepis VHS na DVD. Máte s tím zkušenost?? Nevíte o někom na Brněnsku, kam bych se mohla obrátit?? Různé kontakty si najdu na netu, spíš jsem myslela nějakou vaši osobní zkušenost a kolik vás ta sranda stála :-).
A jelikož ani DVD nejsou nesmrtelná, jak děláte vaše videa nesmrtelnými, kde si je ukládáte třeba na netu??? Znám jen You tube. Fotky mám na Picase, jdou tam uložit i videa?? Díky!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Přepis VHS na DVD Martheen+4 7.10.2010 19:10
*Re: Přepis VHS na DVD Terez 7.10.2010 20:57
*Re: Přepis VHS na DVD AZAZ 7.10.2010 20:57
*Re: Přepis VHS na DVD maceška 7.10.2010 22:1
**Re: Přepis VHS na DVD Martheen+4 7.10.2010 22:38
**Re: Přepis VHS na DVD lipoo 8.10.2010 14:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.