| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Waldorfská škola

4.11.2010 17:08:22 Minie1

Jak probíhá Martinská slavnost ve waldorfské školce?

MOje dcera nedávno nastoupila do této školky a bylo nám řečeno, že příští týden bude tato slavnost.
I když mám představu o waldorfské pedagogice /proto jsem tam dala svoje dítě/, nemám představu, co se odehrává při takových slavnostech na počest sv. Martina. Dovedu si představit, že třeba děti už školou povinné předvedou nějaké divadýlko, jinak nemám tušení.

A ze svého dětství znám jen klasické školky, kde byla tak akorát besídka se secvičeným vystoupením dětí.

Ráda bych proto věděla, co se dá očekávat, jestli nějaké zapojení i takto malých dětí, případně jejich rodičů...předpokládám, že to nebude totiž ve formě jako probíhá nějaký dětstký den - soutěže atd...

díky
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Jak probíhá Martinská slavnost ve waldor... Minie1 4.11.2010 17:8
*Re: Nevíte, jak probíhá Martinská slav... zerat 4.11.2010 17:51
*Re: Nevíte, jak probíhá Martinská slav... Jit+3 4.11.2010 18:1
*Re: Jak probíhá Martinská slavnost ve ... Jarma (dvě děti) 4.11.2010 18:39
**Re: Jak probíhá Martinská slavnost v... Tragika 4.11.2010 19:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.