| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Prostřeno

5.11.2010 23:40:58 Andrýsek1 + 2

TV pořad Prostřeno - série tohoto týdne

ahojky všem,

jsem jen občasný televizní konzument, ale prostě tento pořad občas sleduji, je to takové odpočinkové.
Někdy mi soutěžící přijdou sice jakože se spíš snaží pochlubit domem, vybavením bytu než kuchařským uměním, ale což...
Ovšem tento týden jsem nějak na vážkách. Totiž soutěžící Lenka mi přišla celkem v pohodě, přesto na její adresu byla narážka za narážkou, především od soutěžící Markétky a mě se poslední 3 dny zdálo, že hlavně soutěžící Markétka má věčně připomínky, na svůj věk je přechytralá a hraje un fér, hlavně na výhru. Lenka mi přišla objektivní. Co soudíte vy? To že Markétka na svůj věk předvedla velmi slušný kuchařský výkon jí neupírám.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: TV pořad Prostřeno - série tohoto týdne Andrýsek1 + 2 5.11.2010 23:40
*Re: Prostřeno - série tohoto týdne Špendlík 6.11.2010 0:51
*Re: Prostřeno - série tohoto týdne gf fgfhf 6.11.2010 8:44
*Re: Prostřeno - série tohoto týdne fisperanda 6.11.2010 8:46

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.