| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

4.2.2011 21:30:53 Ella+

Škola :-)

ahoj koukám, že se tu probírala škola. Tak jak jste slavili se školákama první vysvědčení? ~z~
Mě už ten můj školák skoro měsíc marodí, takže pro vysvědčení jsem mu do školy musela já. Nejdřív nám špatně napsali do které první třídy budeme chodit a první den byl pokaženej tím, že ho paní učitelka nepřečetla a neměla pro něj notýsek, protože ho prostě vůbec neměla v seznamu ~a~ a teď si chudák ani neužil první předávání vysvědčení.
Jinak jsme se školou zatím spokojení, paní učitelka není žádné béčko ~R^ umí to s dětma a je to i jediná první třída ve které je málo dětí, protože tam mají nevidomého spolužáka.
Na rozdíl ode mě, moje dítko krásně píše a záleží mu na tom jak to vypadá, to asi nebude mít po mě ~t~
V plánu je k našemu mudrcovi nějaká sestřička ~m~, tak snad se povede, aby jsme to nemuseli zkoušet do třetice a mít pak doma tři kluky ~8~~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Škola :-) Ella+ 4.2.2011 21:30
*Re: Škola :-) 4.6Lukyna12 31.12.2011 13:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.