| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plavání a cvičení pro těhotné

4.2.2011 22:10:29 Nivea

Cvičení v těhotenství

Ráda bych se zeptala, kdo máte zkušenost, jak cvičení v těhotenství ovlivnilo váš porod?
Jsem instruktorka zumby, kterou dělám 4x týdně zhruba rok, momentálně jsem ve 24týdnu. Nedělám žádné tvrdé dopady, skoky, kroucení pánví, třesení. Chystám se vrhnout ještě na pilates pro těhotné. Doslechla jsem se od známých, kamarádek a holek na diskuzi, že prý cvičení v těhotenství vlastně vůbec dobře nedělá - že plno sportovkyň má porody ukončený císařským řezem, z toho důvodu, že se jim neotevřely porodní cesty a porod nepostupoval.

Doma mám 19ti měsíční dcerku, s kterou jsem strávila v porodnici tři dny, než jsem porodila, neboť jsem sice měla celou dobu kontrakce po pěti minutách, ale prostě jsem se neotvírala. Představa, že druhý porod by měl dopadnout stejně, ne-li hůř aby byl ukončený císařem, mne děsí. Ráda bych se dozvěěla, jestli s tím máte některá zkušenost, v těhotenství jste pokračovali ve vašem oblíbeném sportu, byť omezeně a jaký to mělo dopad na váš porod?
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Cvičení v těhotenství Nivea 4.2.2011 22:10
*Re: Cvičení v těhotenství Inka 4.2.2011 22:13
*Re: Cvičení v těhotenství remus 4.2.2011 22:32
**Re: Cvičení v těhotenství Káťa,2 kluci 5.2.2011 14:29
***Re: Cvičení v těhotenství Káťa,2 kluci 5.2.2011 14:30
*Re: Cvičení v těhotenství Pajja+V2005+E06/09 4.2.2011 22:33
*Re: Cvičení v těhotenství Archciba 5.2.2011 6:1
*Re: Cvičení v těhotenství Snová 5.2.2011 8:42
*Re: Cvičení v těhotenství karma 5.2.2011 11:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.