| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní oční problémy

14.2.2011 19:43:17 Ralzinka

Oči štípou a pálí

Přesně před týdnem jsem byla na očním na preventivce. Doktor prohlásil, že je vše v pořádku, pouze mi na pravém oku zvedl o půlku dioptrie. Pak mě skláti kašel doprovázený horečkou a celý týden jsem byla doma. V pátek mě začaly příšerně svědit koutky a pálit oči, jen tak, netuším, co to způsobilo a s jistotou říkám, že pc to nebylo:-) Oči mi neslzí a není na nich vidět žádná změna. Jenom to pálí, chvílemi svědí, ale nic nevytéká ani přímo nebolí. Netuším, co to může být, doktora nechci otravovat, když před týdnem bylo vše Ok, nebo mám? Co to může být? Z léků užívám pouze Vreyu a Akneon, ve vedlejších účinkách nic takového není, navíc ty problémy začaly až teď.
Teď se bez černých brýlí neobejdu~:(
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Oči štípou a pálí Ralzinka 14.2.2011 19:43
*Re: Oči - štípou a pálí - poraďte Pratt 14.2.2011 19:44
*Re: Oči - štípou a pálí - poraďte Chrysantéma 14.2.2011 20:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.