| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - alergie

27.2.2011 11:04:30 Lupitka a Kubíček a ?

Alergolog - Praha 4

Preji pekne nedelni dopoledne,

prosim muzete mi poradit dobreho alergologa pro dospele? Nejlepe na Praze 4. Ale kdyby nejaky fajn i jinde v Praze.
Alergii mam par let, chodim na ORL kde mi dr napise leky,spray do nosu. Ale od lonska me zacly i desne svedit oci a pritel, ktery alergii nikdy taky neznal, tak ted druhy rok trpi. Ucpany nos,je mu spatne. A brzy bude jaro, tak abysme to zase neprosvihli a meli se jak alergii branit.
Ja jsem jednou na alergologii byla. Na Chodove na poliklinice. Stara dr,celou dobu co jsem tam byla resila nejaky prevod nemovitosti,jecela do telefonu,ja jsem ji tam evidente prudila.Napichla mi nejake ty latky,neco hodne svedilo,nateklo...tak jsem se optala,tak mam alergii na zvirata,prach,pyl - u nej mi "poradila" at obchazim stromy a vyzjistim co mi vadi... pane, lekarska rada k nezaplaceni....

Dekuju za rady,tipy.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Alergolog - Praha 4 Lupitka a Kubíček a ? 27.2.2011 11:4
*Re: Alergolog - Praha 4 Míša a kluci 05/02,7.1.05 27.2.2011 11:50
**Re: Alergolog - Praha 4 Lupitka a Kubíček a ? 27.2.2011 12:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.