| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

16.4.2011 11:50:05 Dojanka

MÚ Černošice - kde na webu najdu info o vydaných pasech?

Holky, nevíte některá, jestli se dá ještě na webových stránkách najít informace o vydaných cestovních pasech? Já jsem holkám nechávala dělat loni a bylo to normálně na webu (my spadáme pod Podskalskou 19) a teď tam hledám a nic nemůžu najít. Synovec odjíždí 30.4. na zájezd do Anglie se školou (7.třída) a ségra zjistila, že mu v červnu končí pas. Ona je jinak na všechno pedant, ale pasy nesledovala, protože letos chtějí stavět a tak žádná zahraniční dovolená nehrozí a teď s hrůzou zjistila, že synovi končí pas. Volala jsem do Podskalský v pátek a tam mi nepříjemná úřednice řekla, že jediná možnost je udělat rychlopas za 1000 Kč, ale platnost jen přesně půl roku. Ségra šílí, že zas v té Anglii je to přísný, že pas musí být NEJMÍŇ PŮL ROKU platnost, tak je na mrtvici. Vím, že loni holky měly pasy hotový poměrně rychle - cca 9 dní a starší už měla ten biotronický, tak by se to při velkém štěstí dalo stihnout. Chtěla jsem se mrknout na ten jejich web, ale info o pasech jsem tam nenašla. Bylo tam vždycky napsáno, že pasy, podané např. 10.4. jsou hotové k dnešnímu dni, ale teď tam nic není. Omlouvám se za román a děkuju za případné odpovědi. Jinak přeju všem hezký víkend, chystáme se s dětmi na Matějskou a pak na výstavu Gigantů.~3~
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: MÚ Černošice - kde na webu najdu info o ... Dojanka 16.4.2011 11:50
*Re: MÚ Černošice - kde na webu najdu i... ...neviditelná... 16.4.2011 13:54

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.