| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Přivydělání na mateřské

23.5.2011 9:53:35 Levný úklid

Čím si přivyděláváte na mateřské (nebo při práci na HPP)?

Dobré ráno,

jsem docela nešťastná ze své současné finanční situace. Nemám sice plat úplně mizerný, nicméně díky hlouposti v mladším věku doplácím ještě dnes spoustu úvěrů, který jsme si vzali kdysi s bývalým (samozřejmě vše psané na mě). Snažím se splácet co nejvíc (kreditky, kde to jde), abych měla co nejdříve splaceno, nicméně takhle dám pryč cca 2/3 výplaty. Náklady na bydlení naštěstí nemám vysoké, nicméně mi pro sebe skoro nic nezůstane. Pak řešit např. narozeniny v rodině... i mě to mrzí, protože bych občas ráda udělala radost příteli, ale nemůžu, ani uvařit nějaké lepší jídlo (= dražší suroviny), ani ho pozvat např. na bazén nebo masáž.

Tak přemýšlím, že bych si našla ještě brigádu, ale zatím jsem na nic nenarazila, co bych mohla dělat po své pracovní době (ve většině brigád se pracuje taky přes den, i do call center na nějakou tu večerní směnu je nástup v 16-16.30 hodin, což se mi pořád kryje s mou prací). Zkoušela jsem i prodej Eurony i šperků, ale s nevalným úspěchem (nechápu, jak to dělají ti, co jim to vynáší).

Tak se ptám vás, které si potřebujete přivydělat k práci nebo k mateřské, pro inspiraci, kde hledáte brigády, jak si přivyděláváte?
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Čím si přivyděláváte na mateřské (nebo p... Levný úklid 23.5.2011 9:53
*Re: Čím si přivyděláváte na mateřské (... Pawlla 23.5.2011 9:58
*Re: Čím si přivyděláváte na mateřské (... reddevil 23.5.2011 10:5
*Re: Čím si přivyděláváte na mateřské (... Lída+2 23.5.2011 10:20
*Re: Čím si přivyděláváte na mateřské (... tetalenta + Kubík 23.5.2011 10:32
*Re: Čím si přivyděláváte na mateřské (... zuzkahrn 23.5.2011 11:20
**Re: Čím si přivyděláváte na mateřské... Táňa254 23.5.2011 12:9
*Re: Čím si přivyděláváte na mateřské (... Inka 23.5.2011 12:26
*Re: Čím si přivyděláváte na mateřské (... Hwezdi&Viktorie 23.5.2011 15:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.