| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2006

24.6.2011 10:45:59 Marťulka

Marťula 22t +Kuba5l

ahoj holky, zdravím Vás, jsem tady po hoodně dlouhé době, teď jsem zase těhotná ... čtu že řešíte školku, u nás je jednoduchý recept nechodit do školky s maminkou:) když jde s manželem vše ok, během sekundy převlečený pusa a letí se za dětma.Jak jde se mnou scénky, slzy a divadlo...Teď sem to trochu odlehčila ale je to tak:)
Já spíš píšu s klasickým problémem - nespavost:(Kuba usíná 22.30h když slyším maminky že jejich andílek usíná v 20h tak si říkám, sakra co dělám špatně. Jasně Kuba spí ve školce jak andílek od 13h do 14.30h a to ho nemůžou vzbudit:)Jenže takto spává milion dětí...Dnes jsem koupila meduňkový čaj, máte zkušenosti??díky za radu a Vaše zkušenosti :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Marťula 22t +Kuba5l Marťulka  24.6.2011 10:45

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.