| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pásový opar

19.7.2011 15:32:31 MarianaN

Jak vypadá pásový opar?

Dobré odpoledne.
Už několik dnů mám na pravém trapézu několik menších červených tvrdých pupínků (asi 5-7), které jsou blízko sebe, přibližně v kruhovém útvaru. Myslela jsem, že to je akné, takže jsem se je snažila vymáčknout, ale nejdou. Problém je, že to opravdu hodně bolí - vlastně neustále, i když si na to místo nesahám... Ohledně svědění nevím, jelikož jsem ekzematik a kůže mě průběžně svědí všude, když je léto, tak i více. Jinak pásový opar jsem dle všeho nikdy neměla a netrpím ani na ty klasické, ačkoli jsem prošla velkými stresy,i když jako malá jsem klasický retní opar měla a neštovice také. Za poslední 2 týdny jsem ale prošla opravdu silným stresem - hrozícím úmrtím blízké osoby ~7~
Může tak vypadat a bolet opar? Jinak na akné trpím teď hodně, takže akné to být může, i když asi nějaké atypické...
Díky, MN
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Jak vypadá pásový opar? MarianaN 19.7.2011 15:32
*Re: Pásový opar - jak vypadá? Dalalmánek 19.7.2011 15:46
*Re: Pásový opar - jak vypadá? kdyzsluncenesviti 19.7.2011 15:55
*Re: Pásový opar - jak vypadá? petulia 19.7.2011 17:12
*Re: Pásový opar - jak vypadá? tinas 19.7.2011 18:29
**Re: Pásový opar - jak vypadá? tinas 19.7.2011 18:30
***Re: Pásový opar - jak vypadá? kili 20.7.2011 8:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.