| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - neurologie

10.9.2011 18:23:18 jedna plus dvě

Jak má vypadat vyšetření na neurologii?

Prosím jak má asi vypadat / jaké jste zažili vyšetření na dětské neurologii? Byli jsme odesláni na doporučení PPP pro synovy (4,5) hyperkinetické projevy, nesoustředěnost, emoční labilitu. Bylo mi řečeno, že neurolog zjistí stav nervové soustavy (nezralá, dráždivá, do jaké míry) a vyloučí - potvrdí ADHD nebo hyperkinetický syndrom. Když jsem tam volala, abych věděla, co nás čeká, řekla mi sestřička že budou měřit reflexy, ale že uvidíme na místě, neměla čas. Byli jsme tam tedy bez přesné představy, syn předvedl šílený hysterák, protože nechtěl být naboso (byla mu zima), neuroložka mi tvrdila, že tím to určitě není, že je nevychovaný a já na něj moc měkká. Poté, co jsem mu proti jejímu názoru dala ponožky, tak se uklidnil, byl sice trochu rozhozený, ale spolupracoval. V zásadě ho nechala jen skákat po jedné noze a sevřít ruku v pěst a zdůraznila nutnost logopedie (špatné L, R, Ř, ale to vím, cvičíme, jsme na LG objednáni, jinak slovní zasoba a vyjadřování je OK). A poslala nás pryč. Že by na něj potřebovala hodinu času (měli půl hod zpoždění plus hysterák 5 min plus vyšetření 5 min) a že pokud nejde o vyšetření ložiska na mozku, tak o nic nejde (vlastně souhlas). Byla z něj viditelně znechucená, do zprávy napsala, že nespolupracoval. Bylo to na obecně jinak dobrém pracovišti, tak mě ten přístup teda zaskočil. Rozhodně tam za půl roku nejdu a poohlídnu se jinde, snad mi dá pediatra další doporučení. Ale zajímá mne, jak to vyšetření vlastně mělo vypadat???
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Jak má vypadat vyšetření na neurologii? jedna plus dvě 10.9.2011 18:23
*Re: Jak má vypadat vyšetření na neurol... Mišyčka a Minimišyčka 10.9.2011 18:34
**Re: Jak má vypadat vyšetření na neur... Mišyčka a Minimišyčka 10.9.2011 18:35
***Re: Jak má vypadat vyšetření na ne... jedna plus dvě 10.9.2011 19:16
****Re: Jak má vypadat vyšetření na ... Mišyčka a Minimišyčka 10.9.2011 19:25
*Re: Jak má vypadat vyšetření na neurol... ...neviditelná... 10.9.2011 20:37
**Re: Jak má vypadat vyšetření na neur... Sluní* 10.9.2011 23:11
***Re: Jak má vypadat vyšetření na ne... Beat 11.9.2011 8:19
****Re: Jak má vypadat vyšetření na ... Pawlla 12.9.2011 5:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.