| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dráždivý tračník

21.9.2011 21:32:43 zdena

Re: DRÁŽDIVÝ TRAKČNÍK

tak hypnozu mám za sebou,chodila jsem tam 4 měsíce.Tenkrát jsem věřila,že se uzdravím,a budu lépe zvládat situace,ale nic moc.Je to již 10 roků a jsem na tom stále stejně. Někdy dobře,jindy a to zrovna když to nepotřebuju tak zle.Mám problémy 25 roků,prošla jsem všemi vyšetřeními a závěr byl-naučte se s tím žít.Na dovolenou jen svým autem,zastavujeme i na dálnici a to i v Chorvatsku.Vyjíždíme na večer.Autobus nepřipadá v úvahu,ale zvládla jsem letadlo,první jsem si obhlédla VC a pak jsem hledala svoje sedadlo.Jinak mohu říct,že někdy pomůže velmi sladké a šťavnaté jablko před spaním,jindy jogurt Krajanka/jiný ne/,ale to jen občas,ale někdy mně to pěkně zhorší situaci.Beru na to míchané léky obsahující Ca a kodein.Dělají mně je v lékárně.Na cestování Reasec,ale ani ten není spolehlivý.A abych neměla jen jeden problém,tak k tomu mám ještě funkční poruchu střev a to jsou hrozné bolesti,které bych přirovnala k porodním kontrakcím,je to úplně stejné,jako když jsem rodila.Nikdy ně nybylo zle v lese,na koupališti,na horách,ale nákupy v obchodech,čekání u lékaře a vše kde musím čekat je pro mě katastrofa.V zaměstnání jsem byla i zproštěná chození na porady,nebot jsem z nich odcházela-měli pochopení.Dnes jsem v důchodu,ale nic se nezměnilo a tolik jsem si od toho slibovala.Když je mně zle tak si říkám,ať už umřu a mám pokoj.~:(
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dráždivý tračník AKNEL30 5.8.2010 12:45
*Re: DRÁŽDIVÝ TRAKČNÍK a co jako 5.8.2010 12:52
*Re: DRÁŽDIVÝ TRAKČNÍK Gora 5.8.2010 13:40
**Re: DRÁŽDIVÝ TRAKČNÍK AKNEL30 12.8.2010 9:13
***Re: DRÁŽDIVÝ TRAKČNÍK zdena 21.9.2011 21:32
*Re: DRÁŽDIVÝ TRAKČNÍK Katka + 12/03 a 9/07 5.8.2010 14:45
**Re: DRÁŽDIVÝ TRAKČNÍK Gora 5.8.2010 14:53
*Re: Dráždivý tračník Kimina111 27.8.2010 8:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.