| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Máme doma předškoláka

18.11.2011 11:54:10 terapeutka

Tématické soutěže pro předškoláky

Dcera by hrozně ráda někam poslala nějaký svůj výtvor (obrázek nebo něco podobného), nejde mi o odměnu, byla by celá šťastná, kdyby to pak viděla třeba vystavené někde na webu. Zkoušela jsem hledat, ale neúspěšně. prostě tak, jako se posílají třeba tématické obrázky do Kouzelné školky - jenže tam moc nevěřím tomu, že by zrovna ten její obrázek ukázali, navíc to moc extra nesledujem, chytněmě sotva 1díl za týden.
Neznáte třeba nějaké stránky pro děti, kde se posílají dětské výtvory a oni je tam mají pak někde vystavené?
Když jsem hledala soutěže pro děti, všude je to jen o zodpovězení nějakých otázek, vyplnění registrace (vč.telefonu samozřejmě)...to právě nechci.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Tématické soutěže pro předškoláky terapeutka 18.11.2011 11:54
*Re: Kde najít tématické soutěže pro př... Pawlla 18.11.2011 12:14
*Re: Kde najít tématické soutěže pro př... Eva 18.11.2011 12:21
*Re: Kde najít tématické soutěže pro př... Eva 19.11.2011 9:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.