| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Spála

17.2.2012 20:06:17 Luly

Příznaky spály

Můj dvouletý syn se před 14 dny zničehonic osypal - nejprve na břiše a v podbříšku. Byly to takové drobné pupínky, taková krupička. Nezdálo se, že by ho to svědilo, teplotu neměl. Protože jsme měli druhý den odjíždět na víkend do termálních lázní, šli jsme k lékaři. Ten se mu koukl do krku (vše v pořádku) a řekl nám, že můžeme odjet. Měli jsme mazat ambidermanem a vzít si pro jistotu fenistil. V lázních se synovi druhý den vyrážka rozlezla na záda i na končetiny, opět taková krupička, na břiše a zádech už byla na omak hrubá. Měl ji i trochu na tvářích. Ale jinak byl zcela v pohodě, nezdálo se, že by mu to nějak vadilo. Po návratu se mu vyrážka už nehoršila, spíše se mírně zlepšovala, tak mě ani nenapadlo jít k lékaři. Nyní je to již 14 dní a vyřážka téměř zmizela (nicméně zatím ne úplně).
Dnes si syn stěžoval při čúrání, že ho to bolí. Spíše tak učůrává, nevím jestli častěji, má totiž ještě plínu a říká si na nočník jen občas. Teplotu má zvýšenou do 37,5, jinak je v pohodě.
Napadlo mě, že třeba nemohl přechodit spálu a teď se mu to projevilo na zánětu moč. cest? Dá se to ještě takhle zpětně zjistit? Mám z toho teď špatné svědomí, že jsme možná něco zanedbali. Jinak pokud se jeho stav zhorší nebo si bude i zítra stěžovat na tu bolest při čůrání jsem rozhodnutá jet na pohotovost. Řekli by jste tam i o té vyrážce?
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Příznaky spály Luly 17.2.2012 20:6
*Re: Mohla to být spála? kikina80 17.2.2012 20:19
*Re: Mohla to být spála? .kili. 17.2.2012 20:30
**Re: Mohla to být spála? Anni&Annika 17.2.2012 20:34
*Re: Mohla to být spála? Anni&Annika 17.2.2012 20:32
*Re: Mohla to být spála? Insula 17.2.2012 20:40
*Re: Mohla to být spála? Luly 17.2.2012 21:8
**Re: Mohla to být spála? .kili. 17.2.2012 21:49
***Re: Mohla to být spála? Luly 17.2.2012 22:17
****Re: Mohla to být spála? .kili. 18.2.2012 8:25
*Re: Mohla to být spála? Qwena 17.2.2012 21:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.