| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Úrazy

20.2.2012 11:31:05 CoMoDor+2

Vyndání osteosyntézy

Ahoj,

hledám někoho s osobní zkušeností. Před 20 měsíci jsem prodělal zlomeninu kotníku a operaci, kde mi byl kotník sešroubován a zafixován.
Letos bych měla jít na další operaci, kde mi budou šrouby a dlahy odstraněny.
Mám dotaz lze se nechat operovat jen ve spinální anestezii?
Jak je to s bolestivostí a možností pohybu po zákroku?

Fyzioterapeutka co mi ukazovala cvičení v nemocnici mě upozornila, že po vyndání budu opět tak cca 14dní potřebovat fr. hole. Ale dr. mi tvrdil, že ne, že je to ihned pochozí. Mě se to, ale nezdá. Budu mít 2 roky šrouby v noze a to vyndání určitě nebude bez bolesti a chůze pak dle mě mě také ne. Navíc budu mít opět stehy.

Řeším to hlavně z důvodu, že doma mám 19-ti měsíčního raráška a za týden mám termín porodu. Vůbec si nedovedu představit jak pak budu fungovat, co to udělá s kojením a podobně. Syna jsem kojila do 10 měsíců a tak dlouho by se to už asi odkládat nemělo, protože už letos v únoru jsem měla jít na KO a domluvit se zřejmě na termínu operace, ale to jsme odložili.

Děkuji za případné postřehy a zkušenosti.~x~

Začíná mi to trochu dělat starosti ~7~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Vyndání osteosyntézy CoMoDor+2 20.2.2012 11:31
*Re: Vyndání osteosyntézy sylvaina 20.2.2012 11:41
**Re: Vyndání osteosyntézy CoMoDor+2 20.2.2012 11:44
***Re: Vyndání osteosyntézy sylvaina 20.2.2012 11:47
****Re: Vyndání osteosyntézy CoMoDor+2 20.2.2012 12:0
*Re: Vyndání osteosyntézy Klarisanek 20.2.2012 11:58
**Re: Vyndání osteosyntézy CoMoDor+2 20.2.2012 12:3
***Re: Vyndání osteosyntézy Klarisanek 20.2.2012 16:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.