| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kakání a čůrání

8.3.2012 11:01:49 ddancaa

Odnaučení plínky přes den

Zdravím maminky, předem se omlouvám zda-li tu už takové téma je, ale nenašla jsem jej. Potřebovala bych poradit jak naučit svou dceru (v květnu 3 roky) odnaučit přes den čůrat do plínky.
Na nočník jsem ji učila cca od 6. měsíce (aby se na něj nebála) a cca od roku a půl do něj vykonávala potřebu. Cca ve stejnou dobu objevila dospělácký záchod a od té doby chodí tam. Vždy si řekne když potřebuje.
Na noc plínku zatím neřeším, ale malá by měla nastoupit do školky, kde musíme být bez plen. Což je problém.
Malá je celkem "čamta" ikdyž jí napít před spaním nedávám, tak má plínku odpo mokrou ~7~ Dcera ovšem spí odpo i 4 hodiny, v čemž také vidím trošku problém.
Koupila jsem i chránič matrace a naivně si říkala, že když se počůrá, tak se vzbudí, že jí to bude vadit. Chyba lávky, ona v klídku spí a vůbec jí to nevadí.
Když se stane nehoda přes den, tak si to uvědomuje a ječí, ale když spí tak to s ní ani nehne~7~
Když to nevyjde, tak to zkouším třeba za 2 dny znovu, nechci jí to odpolední spaní zprotivit, páč když se vzbudí mokrá tak řve a pak se jí odpo další den nechce usnout.
Budu moc ráda za jakoukoliv radu. Všem moc děkuji za názory. Dana
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Odnaučení plínky přes den ddancaa 8.3.2012 11:1
*Re: Odnaučení plínky přes den Eecta 8.3.2012 11:9
**Re: Odnaučení plínky přes den Eecta 8.3.2012 11:11
*Re: Odnaučení plínky přes den Balbína 8.3.2012 11:21
*Re: Odnaučení plínky přes den Limai 8.3.2012 11:58
**Re: Odnaučení plínky přes den ddancaa 8.3.2012 12:8
***Re: Odnaučení plínky přes den máma 8.3.2012 12:36
***Re: Odnaučení plínky přes den Radulle 8.3.2012 12:59
****Re: Odnaučení plínky přes den ddancaa 8.3.2012 13:5
*****Re: Odnaučení plínky přes den Majda a Kájík 07/10 8.3.2012 18:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.