| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět močových cest

30.4.2012 11:47:02 Na_samotě_u_lesa

Krev v moči, rozbor moči negativní

Máte prosím někdo zkušenosti se zánětem močových cest, přičemž výsledek z laborateoře je negativní? Jsem z toho trochu jelen, minulý týden jsem měla velké bolesti při močení a na konci i celkem dost krve, tedy viditelné pouhým okem, dle testovacího papírku u obvoďačky zjištěna bílkovina i ta krev, ale výsledky z laboratoře následně negativní. Záněty močových cest mívám opakovaně, minimálně jednou za tři měsíce, téměř vždy s trochou krve, minule byla na urologii zjištěna e-coli, teď nic. Vždy to mám po pohl. styku (tedy ne po každém styku, ale zhruba jeden ze dvaceti se mi takto zvrhne - bolesti močového měchýře hned v noci po styku a ráno i ta krev při močení, mám stálého partnera, on sám byl několikrát na vyšetření, vše ok). Připadá mi, že se mi zánět objeví vždy, když mám trochu narušenou imunitu a necítím se pár dní před tím úplně ok, to by bylo logické, ale že je tam zároveň i docela dost té krve a objeví se to tak brzy po styku, mě mate. Snaříme se navíc o třetí dítě a zatím se nedaří, tak mám v sobě pravděpodobně podvědomě i tlak, navíc když se objeví zánět, musíme si vždycky asi dva týdny dát pauzu, je to na palici. Chystám se příští týd. po MS na celkové vyšetření na uro. plus asi gynda pro jistotu - i když tam jsem pečená vařená :), jen zjišťuju dopředu, zda někdo náhodou nezažíval něco podobného. Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Krev v moči, rozbor moči negativní Na_samotě_u_lesa 30.4.2012 11:47
*Re: Krev v moči, rozbor moči negativní KlaudieS+M+E 30.4.2012 12:31
**Re: Krev v moči, rozbor moči negativ... Na_samotě_u_lesa 30.4.2012 13:51
**Re: Krev v moči, rozbor moči negativ... Raduna 30.4.2012 13:52
***Re: Krev v moči, rozbor moči negat... Na_samotě_u_lesa 30.4.2012 14:20
****Re: Krev v moči, rozbor moči neg... Raduna 30.4.2012 15:17
*****Re: Krev v moči, rozbor moči n... Na_samotě_u_lesa 30.4.2012 16:30
*Re: Krev v moči, rozbor moči negativní Mab 30.4.2012 22:16
*Re: Krev v moči, rozbor moči negativní Na_samotě_u_lesa 2.6.2012 13:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.