| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dětské zlozvyky

7.6.2012 5:36:03 TeriRez+3

Záměrné zvracení batolete

Náš 15ti měsíční syn si strká prsty do krku a vyvolává si tím zvracení. Někdy jenom nadáví a někdy se opravdu až pozvrací. Dělá to v různých chvílích a nedá se tak úplně říct, že by to bylo tím, že má nedostatek pozornosti - zrovna včera se tím bavil během přebalování a odpoledne zase, když jsem ho měla v nosítku na zádech...Jindy zase např. v jídelní stoličce nebo jen tak během hraní na zemi...takže místa jsou různá, nemá to spojené jen s jedním místem. Dělá to už delší dobu, minimálně od roka, možná i dřív. A evidentně se tím hrozně baví ~o~
Když reaguji (říkám ne a vyndavám ruce z pusy), tak o to víc se pak snaží je tam nacpat a směje se mi při tom do očí...Jednou jsem to už nevydržela a pleskla ho přes ruce ~7~ (samozřejmě bez úspěchu).
Bojíme se, aby si nevypěstoval nějaký zlozvyk nebo návyk, který by pak ve starším věku vedl k bulimii nebo tak.
Máte s tím někdo zkušenost?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Záměrné zvracení batolete TeriRez+3 7.6.2012 5:36
*Re: Záměrné zvracení batolete sally 7.6.2012 5:57
*Re: Záměrné zvracení batolete ..maya.. 7.6.2012 6:8
*Re: Záměrné zvracení batolete ...neviditelná... 7.6.2012 8:55
*Re: Záměrné zvracení batolete adelaide k. 7.6.2012 10:1
*Re: Záměrné zvracení batolete Elíláma 7.6.2012 10:47

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.