| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2002

20.6.2012 22:24:56 Pafča+3(10/02,10/04,1/09)

Re: prazdniny

Ahoj holky,
náš červen je pěkně nabitý, tak jsem neměla ani čas se podívat jak žijete. A koukám, že žjete dobře :-)

Hanko, kluci jsou teda úžasní sportovci!! Gratuluji. Naše holky se hýbou rády, ale na výkony to moc není :-)
Teď mě tak napadlo, co už jsem chtěla napsat, když jsi psala, že Max je nejlepší běžec v okrese a 3. v kraji "na jeho věk dobrý".... tohle je dobrý na každej věk!!! Prostě je skvělej!! ;-)

Hanko, já si taky nedovedu moc představit, jak bych děti ušéfovala, kdybych měla jenom dovolenou 5 týdnů. Jsem doma a doma budu asi i dál, takže jsme v pohodě. A manžel na fakultě má dovolené taky naštěstí dost, takže tenhle problém nemusíme řešit :-)

Ivo, jak dopadlo interview??? A do kdy máte prázdniny? Vy začínáte ještě v srpnu, ne??? To o tolik delší prázdniny nemáte, ne?

Naše holky by se doma unudily a pozabíjely!! Budou skoro celé prázdniny někde pryč, nebo bude někdo u nás. Jedou na dva týdny na skautský tábor, 5 dní na puťák se skauty, 5 dní koňská družina (tj. u koní, ale bez spaní, denně od 8 do 16), týden pánská jízda s dalšími dětmi a jejich tatínky, týden dovolená v Českém ráji opět s kamarády a jejich rodinami. A pár dní budeme i doma :-D

V pátek jedou holky na třídenní přechod Velké Fatry s tátou a ještě třemi otci a dalšími 4 dětmi. Jsem zvědavá, jak se jim to bude líbit, ale těší se obě moc!!!

Ještě mě děsí, že příští týden musíme udělat indiánský oblek na tábor, ale pořád holky někde jsou, něco mají, tak jak to stihneme, nevím ~d~

Mějte se krásně!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
prazdniny Iva 9.6.2012 0:22
*Re: prazdniny Hanka + 2 kluci 13.6.2012 8:30
**Re: prazdniny Iva 14.6.2012 2:26
***Re: prazdniny Hanka + 2 kluci 14.6.2012 8:16
****Re: prazdniny Pafča+3(10/02,10/04,1/09) 20.6.2012 22:24
*****Re: prazdniny Iva 25.6.2012 21:52
******Re: prazdniny Hanka + 2 kluci 27.6.2012 12:22
******Re: prazdniny Hanka + 2 kluci 27.6.2012 12:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.