| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

23.7.2012 8:19:42 JessB.

Ryanair - kabinové zavazadlo

Dobry den,
od doby co jsem letata celkem pravidelne uz uplynulo cca 7 let, a navic s Ryanair nemam zkusenosti, tak prosim o radu:
prave si kupuji letenku pres jejich online system - ale jak je to se zavazadlem, ktere si chci vzit k sobe do letadla? Pri rezervaci mi to nabidne, zda si chci koupit nejake jejich kufry samsonite (asi za 2500Kc, nebo mensi za cca1500Kc nebo zadny)......takze kdyz dam zadny, tak si nemuzu vzit zadne svoje do letatla (napr. batoh??) Nebo je cena za tohle prirucni zavazadlo obsazena uz v zakladni cene?
Ptam se jak trotl, ale nejak se v tom jejich systemu neorientuju, byla jsem zvykla u Easyjet (drive - nevim jak to maji ted) proste koupit zpatecni letenku a v tom byl 1ks odbaveneho zavazadla a 1ks prirucniho.........ted aby clovek hledat a premyslet co po nem jeste budou chtit.

Dekuji vsem za odpovedi, prectu si je kolem obeda
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Ryanair - kabinové zavazadlo JessB. 23.7.2012 8:19
*Re: Ryanair - kabinove zavazadlo Dáša 2 kluci+ holčička 23.7.2012 8:38
**Re: Ryanair - kabinove zavazadlo JessB. 23.7.2012 8:41
***Re: Ryanair - kabinove zavazadlo Mab 23.7.2012 9:33
****Re: Ryanair - kabinove zavazadlo ...j.a.s... 23.7.2012 12:25
*****Re: Ryanair - kabinove zavazad... arantxa 23.7.2012 14:42

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.