| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Úrazy

3.8.2012 20:15:27 Andrey

Poškozený flexor (ohybač) prstu

Ahoj, brouzdala jsem po netu a konecne asi prisla na to co mam s prstem (a jak jsem se ted docetla psala to zde i Veveru) bohuzel ani jeden z chirurgu u kterych jsem byla, neni schopen pomoci, diagnostikovat, jedine co mi bylo naordinovano byla trpelivost a rehabelitace..pred casem mi syn skocil na prst..v prstu slysitelne kruplo..jenze na rtg vse vypada OK, dle googlu to vypada na poskozeni flexoru...ci co, proste tam asi praskla slacha, jenze ja uz nevim kam s tim jit u nas v Moste jsou asi moznosti vycerpane a nevim, zda se s tim temer 2 mesice po da neco delat..byla bych vdecna za kazdou radu, prst totiz opravdu hoodne boli, neda se s nim nic delat, oteka, fialovy a me uz opravdu nebavi se probouzet rano s bolesti
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Poškozený flexor (ohybač) prstu Andrey 3.8.2012 20:15
*Re: Poskozeny flexor (ohybac) prstu - ... PJana 3.8.2012 21:21
*Re: Poskozeny flexor (ohybac) prstu - ... Ivuljenka 3.8.2012 21:26
*Re: Poskozeny flexor (ohybac) prstu - ... Vítr z hor 3.8.2012 22:0
*Re: Poskozeny flexor (ohybac) prstu - ... lupt+10/08 a 2x10/11 4.8.2012 8:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.