| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti v nemocnici

14.8.2012 13:26:21 kapka v moři

FNO Ostrava - klinika dětské neurologie

Ahoj,

před časem jsem tu psala téma o synově makrocefalii. Máme jít znova po roce na MR mozku do této nemocnice. Loni to bylo tak, že dětské neurog.odd. měli rozděleno na stanici pro menší a větší děti. Byli jsme na odd. pro menší děti, kde byly i fajn pokoje pro matky s dětmi a trvali na tom, abychom tam byli noc předem.
No a teď jsem tam volala, chtěla jsem ohlásit, aby s námi zase počítali a zamluvit si pokoj pro matku s dítětem. Jenže mi bylo sděleno, že menší i větší děti jsou dohromady a že pokoje pro matku a dítěm už nemají ~d~. Ptala jsem se jak se to tedy řeší a prý záleží na domluvě při příjmu s lékařem.
Tak jsem se chtěla zeptat, zda jste tam někdo nebyli třeba nedávno hospitalizovaní, abych věděla, jak to momentálně chodí. Mám strach, že budou chtít, abych syna nechala v nemocnici samého přes noc, což neudělám. Nebydlíme daleko, můžeme klidně ráno před MR dojet autem, jsme tam za půl hodinky.
Díky za příspěvky ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: FNO Ostrava - klinika dětské neurologie kapka v moři 14.8.2012 13:26
*Re: FNO Ostrava - klinika dětské neuro... rišulka 14.8.2012 14:57
**Re: FNO Ostrava - klinika dětské neu... kapka v moři 14.8.2012 18:40
*Re: FNO Ostrava - klinika dětské neuro... LOUČÍM SE 14.8.2012 15:49
*Re: FNO Ostrava - klinika dětské neuro... Hanka-1978 14.8.2012 16:48
**Re: FNO Ostrava - klinika dětské neu... LOUČÍM SE 14.8.2012 17:2
***Re: FNO Ostrava - klinika dětské n... kapka v moři 14.8.2012 17:9
*Re: FNO Ostrava - klinika dětské neuro... kapka v moři 14.8.2012 17:8
*Re: FNO Ostrava - klinika dětské neuro... Pawlla 14.8.2012 17:22
*Re: FNO Ostrava - klinika dětské neuro... LenkaMad 15.8.2012 8:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.