| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Šití a pletení

17.8.2012 17:04:04 ronniev

Volánková příze

Ahoj, rozhodla jsem se vyrobit si na podzim svetr, mám skvělý návod na háčkovaný tlusťák z efektní vlny, problém ale je, že pro tuhle konkrétní bych nejspíš musela do Německa a z obyč to nebude ono...~n~ Takže vymýšlím, čím ji nahradit, a narazila jsem na volánkovou přízi ( o jejíž existenci jsem přiznávám dosud neměla tušení). Zkoušely jste z ní některá pracovat, případně dá se z toho i háčkovat? (v nejhorším to pletení zvládnu taky, což o to, ale nechce se mi).
A dotaz číslo dvě - poradí mi někdo v Praze dobrý krám s vlnou se slušným výběrem? Naše nejbližší galanterky žádné velké speciality nevedou a člověk by si to přece jen rád prohlédl a osahal, takže bych radši nakupovala v kamenném obchodě než přes internet. Dík za tipy!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Volánková příze ronniev 17.8.2012 17:4
*Re: Zkušenosti s volánkovou přízí + t... Lída + 4 17.8.2012 17:39
**Re: Zkušenosti s volánkovou přízí + ... ronniev 17.8.2012 18:56
*Re: Zkušenosti s volánkovou přízí + t... :))) 17.8.2012 18:10
**Re: Zkušenosti s volánkovou přízí + ... :))) 17.8.2012 18:11
*Re: Zkušenosti s volánkovou přízí + t... dany 17.8.2012 22:41

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.