| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rýma

16.9.2012 21:39:41 karamellka

Zelená rýma, zápach hlavy - může souviset?

Zdravím všechny a prosím o radu. Dcera (7 let) má opakovanou zelenou rýmu. Naposledy ji měla před prázdninami - nepomohl pamycon ani bioparox, zjistili jí masívní výskyt streptokoka, dostala penicilin a rýma zmizela. Ovšem teď začala znovu - má ji od úplného začátku hustou a zelenou, navíc jednu dírku má jakoby totálně ucpanou - když jí zacpu druhou, aby ji vysmrkala, tak vzduch jí vůbec nejde ven. Jinak žádné příznaky - ani kašel, teplota, prostě nic. Ale všimla jsem si, že když má takovou rýmu, tak jí páchne pokožka hlavy, je to takový "zánětový" zápach. Vlasy ji pravidelně umývám - to vždy pomůže, ale spíš vůně šamponu přerazí ten zápach a postupně je to horší. Má velmi husté vlasy po mně, ale já něco takového nikdy nezažila, a s potem to vůbec nesouvisí. Může mít v těle nějaký zánět nebo bakterii, která může způsobit oboje? Může to souviset? Pokud ne, odkud se ten zápach bere a co s ním dělat?
Už jednou měla podobné problémy - zelenou rýmu trvající týdny, pak jí začala hnisat dírka v uchu a udělaly se jí boule za ušima. Nakonec jsme objevili váček za zubem - měla úraz a zub odumřel. Na ORL mi tvrdili, že to rozhodně nemá souvislost a přitom když jí zub vytrhli, tak okamžitě zmizely i ostatní problémy...
Chystám se volat na ORL, ale tak nějak čekám, že mi řeknou, že to určitě nemůže souviset... Ale co by to potom bylo?
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Zelená rýma, zápach hlavy - může souvise... karamellka 16.9.2012 21:39
*Re: zelená rýma, zápach hlavy - může s... Alternativní kvočna 16.9.2012 21:55
*Re: zelená rýma, zápach hlavy - může s... NovákováM 16.9.2012 22:0
*Re: zelená rýma, zápach hlavy - může s... vlad. 16.9.2012 23:5
*Re: zelená rýma, zápach hlavy - může s... Pawlla 17.9.2012 5:0
*Re: zelená rýma, zápach hlavy - může s... mamazonka 17.9.2012 9:11
**Re: zelená rýma, zápach hlavy - může... Alternativní kvočna 17.9.2012 9:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.