| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kýla – tříselná, pupeční, brániční

11.10.2012 13:21:49 Evka 73

Uskřinutá pupeční kýla

Včera se mi vrátil syn ze školního 3 denního výletu s akutní uskřinutou kýlou. Je mu 12 let. Hned jsme jeli na jednu chirurgii, tam 2 hodiny v čekárně aby nám oznámili, že děti neberou a máme jet do nemocnice. Takže dalí 2 hodiny v čekárně nemocnice, pak další hodina čekání na příjem na lůžkové oddělení. Při příjmu jsem chápala, že se ptají na otázky těhotenství, porodu, velikosti miminka, ale odpovědi lékaře - "a vy jste s ním nikdy na kontrole břicha nebyla?" mě překvapili, protože jsem si myslela, že na takové kontroly posílá případně pediatr, nebo jiný lékař. Nikdy jsem si nevšimla, že by kýlu měl, ale pravda, nikdy jsem mu také pupík podrobně nekontrolovala ani já, ale ani pediatrička. Lékaře na chirurgii to zarazilo, když jsem řekla, že vážil při narození 4,810 kg, prý proč jsem si o kontrolu neřekla, když se narodil tak velký.

Dnes je syn na operaci, pokud prý bude vše v pořádku, tak zítra možná půjde domů. Chtěla bych se zeptat, jak je to s další rekonvalescencí po operaci? Do konce příštího týdne jsem ho omluvila ze školy, pak nevím, snad by do školy mohl s omezením tělocviku. Já se na to ptala dnes lékaře, ale řekl mi, že to záleží na synovi, jak se bude cítit. Obávám se, že pokud bych nechala rozhodnutí jen na něm, že by mohl také zůstat doma 2 měsíce bez učení ~f~ . Jak dlouho je doporučené necvičit? Za 3 měsíce máme jet do ozdravovny, bude moct tou dobou už lyžovat? Nebo raději ještě ne? Děkuji za názory
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Uskřinutá pupeční kýla Evka 73 11.10.2012 13:21
*Re: Uskřinutá pupeční kýla Pišťucha 11.10.2012 13:34
**Re: Uskřinutá pupeční kýla Anča123 11.10.2012 14:3
*Re: Uskřinutá pupeční kýla Ziwa 11.10.2012 14:9
*Re: Uskřinutá pupeční kýla ...neviditelná... 11.10.2012 14:16
*Re: Uskřinutá pupeční kýla ...neviditelná... 11.10.2012 14:18
*Re: Uskřinutá pupeční kýla Kája + 4:-) 11.10.2012 21:38
*Re: Uskřinutá pupeční kýla Evka 73 12.10.2012 8:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.