| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2011

20.11.2012 11:07:44 A.lexa + Laura(5) + Jakub

Re: Tak už je nám rok...

Maci, pěkné míry a šikula! ~R^ Já jsem Kubíčka taky chtěla vzít ostříhat, ale kadeřnice mi to vymluvila, že to u něj zatím není potřeba. Tak jsem mu jen sama trošku šmikla ofinku a vzadu na krku se mu dělal ocásek. My už konečně asi měsíc lezeme (na roční prohlídce jsme ještě nelezli) a pomalu testuje vertikalizaci - kleká a nakračuje jednu nožku. S chůzí to u nás vidím tak na osmnáctý měsíc, ale u nás to je prý tak akorát. Přecejen jsme měli být prosincoví. ~d~
A kojíme stále o sto šest. Lauru jsem odstavila ve 20ti měsících a jak jsem se toho bála, žádná katastrofa to nebyla. Hodlám vydržet taky tak nějak i když mě to občas už vyčerpává.
Daroh - kamarádka má o půl roku starší holčičku, kojí a zároveň se snaží o druhé. MS už taky má delší dobu. Zkouší druhý nebo třetí měsíc a zatím to vypadá že to zase nevyšlo, ale šance je určitě reálná. Znám z vyprávění případy maminek, které plynule kojili, první, těhotenství a pak zároveň obě (i když to už asi není úplně optimální). Být tebou, tak nejdřív se pokusím o druhé s kojením a až když to delší dobu nepůjde, budu uvažovat o odstavení. Ono to stejně tak nějak vyjde i časově.
Maargitt - občas mi voláš na telefon. Myslela jsem že ti tvoje děcka hrají s telefonem, ale dnes mi došlo, že to bude asi tvoje mamka.

Srazík - prosím, určitě mě informujte, další podrobnosti prosíííím! ~z~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Tak už je nám rok... Maci1 19.11.2012 21:31
*Re: Tak už je nám rok... Daroh a Elenka 10/11 20.11.2012 8:34
**Re: Tak už je nám rok... A.lexa + Laura(5) + Jakub 20.11.2012 11:7
***Re: Tak už je nám rok... Maci1 20.11.2012 11:49
****Re: Tak už je nám rok... Daroh a Elenka 10/11 20.11.2012 21:24
**Re: Tak už je nám rok... Maci1 20.11.2012 11:42
*Re: Tak už je nám rok... Daroh a Elenka 10/11 20.11.2012 8:34

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.