| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2012

26.11.2012 11:03:32 Keťule

Re: Práce

Tak to moc gratuluji !!! A vůbec to nedegraduj. To je supr, že některé firmy už tohle pro maminy dělají, alespoň nevypadneš z tempa a bude se ti pak dobře vracet. A nebude ti vadit, že se s mužem skoro neuvidíte ?
Já jsem tedy docela vděčná, že můžu být ty dva roky doma. Pak už taky pofičím do práce. Přeci jen je to pohoda. Sice pořád opakující se domácí práce dokola a asi stereotyp, ale zase klídek, jsem si sama šéfem a můžu si to naplánovat jak chci. Nikdo se po mně nevozí. A taky můžu doma udělat nějaké to zázemí. Když jsem byla s Matýskem a byla jsem v práci, tak to bylo všechno napůl. Taky byly potřeba prašule, to pak není na vybranou a člověk se musí přizpůsobit. Tak teď si to užívám jinak. Tak držím palec ať to všechno klapne ~x~
Brali jste si hypo na baráček, nebo na byt ? A kdepak bydlíte v Praze ? V těch Radlicích ? My plánujeme přesun z Kladna na Prahu 6, ale půjdem jen do nájmu. Nechceme hyppo, když nepracuji, ať to nemusíme táhnout z jednoho platu. To přijde až potom :o)

Jinak s flaškou asi nic jiného neporadím :( jiné triky neznám...
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Práce Keťule 22.11.2012 20:24
*Re: Práce BlankaSi 23.11.2012 9:41
**Re: Práce Keťule 26.11.2012 11:3

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.