| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Žlučníkové problémy

3.12.2012 21:09:57 Kája + 4:-)

Re: operace žlučníku a režim po operaci

Já jsem byla na odstranění žlučníku před 4 lety, laparkou, ale teda zrovna jsem měla optimální váhu. Jak je to u "metráčků" :-) nevím. Asi podle toho jak moc jsi metráčkoidní. Děti měly tehdy 5 a 3 roky a teda starat bych se sice asi mohla, ale většinou z postele. Radši jsem je odsunula na týden pryč. Rychle jsem se unavila a vstávání a obracení se bylo peklo. Ale celkově to šlo bez léků na bolest vydržet. S dietou jsem dostala trojí informace, operatérka říkala že není nutná, ošetřující lékař radil dietu do vyndání stehů a na ambulanci říkali tuším 2 měsíce přísnou dietu, pak zvolňovat. Tak jsem si z toho udělala průměr a pomalu jsem testovala co mi které jídlo udělá. Ve finále jím úplně všechno, jen vím, že mi nedělá dobře víc mastného najednou. Takže třeba bramboráky, karbanátky atp. jen v omezeném množství. Ale teda zas ta dieta je výborná jako redukční :-). Vydržet jíst jen podle toho, tak jsem štíhlá jako laňka.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Operace žlučníku a režim po operaci I + 2 3.12.2012 19:48
*Re: operace žlučníku a režim po operac... LOUČÍM SE 3.12.2012 20:7
*Re: operace žlučníku a režim po operac... Kája + 4:-) 3.12.2012 21:9
**Re: operace žlučníku a režim po oper... Kája + 4:-) 3.12.2012 21:12
***Re: operace žlučníku a režim po op... raadka 3.12.2012 21:25
*Re: operace žlučníku a režim po operac... Helav 3.12.2012 21:14
**Re: operace žlučníku a režim po oper... LOUČÍM SE 3.12.2012 21:24
*Re: operace žlučníku a režim po operac... Mirka 2 deti 3.12.2012 21:24
*Re: operace žlučníku a režim po operac... ChemicalJane + 4 4.12.2012 0:23

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.