| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Nadané děti

27.12.2012 20:19:29 Loriana

Re: Individuální vzdělávací plán pro dítě v MŠ

Lvice, moje nadaná dcerka chodila do školky se smíšenou třídou. Bohužel smíšenou ~Rv nejhorší byly poslední rok, protože je taky narozená na podzim a do školy šla v sedmi. Předškoláků bylo ve třídě jen 6, pak nějací 5-letí a 10 tříletých...
A bylo to fakt peklo, intelektově i emočně je převažovala hodně a neskutečně ji to nebavilo a prudila učitelku i děcka, jak jinak, nuda... Takže jsem jí vyplnila odpoledne a chodila do ZUŠ, kde chodila se staršíma dětma, tam ji to bavilo velmi ~R^ Bohužel v naší školce ředitelka prý odmítala vždy třídu jen pro předškoláky a netrpěla tím jen má dcera, ale i ti další, to je jasné. Já jí aspoň vymohla že nemusela chodit s těma malýma spát, jinak ředitelka nutila spát všechny i předškoláky. Má dcera nespala po obědě od dvou let krom nemocí nikdy, takže nutit ji ve školce, fakt k smíchu.
Stálo mě to hromadu nervů a stavů nepříčetnosti i nasranosti v té školce. Bohužel ten poslední rok taky přešla do jiné školky z důvodu stěhování a tak měla srovnání, v předešlé ji spát nikdo nenutil a byla v předškolácích už dva roky předtím.
Nevzpomínám na to vůbec ráda a jsem moc vděčná, že třída pro nadané jí to nyní vynahrazuje ~R^~R^~R^ Takže ti ji doporučuju, nezbývá než vydržet a zabavit ji staršími dětmi v rámci odpoledních kroužků, nám se to fakt hodně osvědčilo.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Re: Individuální vzdělávací plán pro dít... Lvice+lvíčata 4.12.2012 0:10
*Re: Individuální vzdělávací plán pro d... *Aida* 4.12.2012 0:13
**Individuální vzdělávací plán pro dít... Lvice+lvíčata 4.12.2012 0:36
***Re: Individuální vzdělávací plán p... Juldafulda 4.12.2012 8:38
****Re: Individuální vzdělávací plán... Juldafulda 4.12.2012 8:40
***Re: Individuální vzdělávací plán p... adelaide k. 4.12.2012 10:26
****Re: Individuální vzdělávací plán... Lvice+lvíčata 5.12.2012 20:13
*****Re: Individuální vzdělávací pl... Loriana 27.12.2012 20:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.