| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy srdce a cév

1.1.2013 22:26:21 Písanka

Infarkt myokardu

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s infarktem, nebo jestli je tu někdo ze zdravotnictví, kdo by mi odpověděl na moji otázku. Loni měl můj tatínek infarkt, přijela pro něj záchranná služba, před příjezdem tlak 190 na 110. Záchranná služba mu něco dala - nevím, co, nebyla jsem u toho a odvezla ho do nemocnice. napojeného na všechny přístroje. Po příjezdu do nemocnice, byl dán na normální pokoj, kde mu 2x od půlnoci do rána změřili tlak. a to bylo vše, další vyšetření a kontroly až ráno, následovala katetrizace .....
2. zkušenost. Dědeček, příznaky na infrk, zavolaná záchraná služba, lékař konstatoval přechozený, infarkt, napojen na přístroje a odvezen, po příjezdu do nemocnice dán také na normální pokoj, kde upadl do bezvědomí, následně udržován v umělém spánku a ležel na JIP a pak převezen do vinohradské nemocnice, kde podstoupil katetrizaci, nadále udržován v umělém spánku, přišli ještě další komplikace, je to na dlouho.
A teď co mě vlastně zajímá, je normální, že nebyli po příjezdu do nemocnice víc hlídáni? Já si myslela, že je člověk dál na přístrojích a ne že je na klasickém pokoji, když se může kdykoli cokoli stát.
děkuji za odpovědi a vaše zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Infarkt myokardu Písanka 1.1.2013 22:26
*Re: infarkt miokardu Tragika 1.1.2013 22:55
**Re: infarkt miokardu Písanka 1.1.2013 23:5
***Re: infarkt miokardu Lupus 2.1.2013 7:46
****Re: infarkt miokardu Písanka 2.1.2013 9:51
*****Re: infarkt miokardu Pole levandulové 2.1.2013 14:59
*Re: infarkt miokardu Kornelia 2.1.2013 11:40
*Re: infarkt miokardu štěpánkaa 2.1.2013 14:20
**Re: infarkt miokardu štěpánkaa 2.1.2013 14:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.