| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Bolesti hlavy

5.1.2013 13:34:40 withep

Bolest krku a týlu v předklonu a vleže

Co by to mohlo být? Trápí mě od včerejška, v noci jsem si brala Paralen, protože ležet se s tím nedalo (ještě tak na zádech, ale to se zas nelíbí miminu - jsem ve třetím trimetru). Bolest se v noci šířila kolem ucha a do pravé čelisti, tak mě ještě napadlo, že by mě zlobil nějaký zub (na prohlídce jsem ale byla před 3 týdny) nebo se mi chtělo zanítit střední ucho (jako synovi před týdnem). Teď ve dne, dokud jsem ve svislé poloze, na hlavě čepici a kolem krku šálu, je to jakž takž - dokud se nepředkloním nebo si nelehnu, abych si nakapala do očí. Hlavně nesmím zvracet, to jinak než v předklonu moc nejde. Jo, taky to zabolí při smrkání.

Jsem nastydlá minimálně týden, mám slabší zánět spojivek, stejně jako dcera, která dostala od doktorky Fucithalmic, tak si ho dávám taky. Na rýmu Olynth. Ještě mě (i ji) trápí suchý kašel a obtížné dýchání - jen večer po ulehnutí, trochu ráno. A škrábání v krku, ale to už pomalu odeznívá.

Co by to mohlo být? Něco vážnějšího? Nebo stačí být doma v klidu a teple a čekat, až to přejde?
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Bolest krku a týlu v předklonu a vleže withep 5.1.2013 13:34
*Re: Bolest krku a týlu v předklonu a v... Inka 5.1.2013 13:49
*Re: Bolest krku a týlu v předklonu a v... zerat 5.1.2013 13:55
**Re: Bolest krku a týlu v předklonu a... Berda-Berda 5.1.2013 14:0
**Re: Bolest krku a týlu v předklonu a... withep 5.1.2013 14:23
*Re: Bolest krku a týlu v předklonu a v... ...neviditelná... 5.1.2013 15:7
**Re: Bolest krku a týlu v předklonu a... ...neviditelná... 5.1.2013 15:8
***Re: Bolest krku a týlu v předklonu... withep 5.1.2013 15:17
****Re: Bolest krku a týlu v předklo... ...neviditelná... 5.1.2013 15:28
*****Re: Bolest krku a týlu v předk... withep 5.1.2013 16:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.