| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky látkové

27.1.2013 20:35:25 pearl

Vlňáčky Merinostar - impregnace

Ahoj, jdu si pro radu.

Mám tady takové tenké, ne ručné pletené vlňáčky z merinovlny, vpředu mají zmenšovací druky (nedávno ještě byly k dostání na Látkovkách, ale teď už tam nejsou). Kupovala jsem je z druhé ruky, značku nevím, asi Merinostar?

Jde mi o to, že je asi neumím správně naimpregnovat. Dostala jsem je od původní majitelky rovnou připravené k použití a hrozně dlouho vydržely neprané. Ale připadá mi, že jakmile jsem je vyprala, tak s každou další impregnací, hlavně poslední dobou (mám je asi 3/4 roku, impregnovala jsem cca 10x), hned promokají.

Impregnuju lanolinem z lékárny, mám i ručně pletené vlňáčky a ty jsou vždycky po impregnaci takové mastné, ale tyhle ne.

Používáte někdo tyhle kalhotky a případně jak na ně?

Moc díky, já je mám hrozně ráda.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Vlňáčky Merinostar - impregnace pearl 27.1.2013 20:35
*Re: Vlňáčky Merinostar - impregnace Maesta a zlatíčka 27.1.2013 22:29
*Re: Vlňáčky Merinostar - impregnace Skapik,Ráďa93,Hanek97,Maty06 28.1.2013 11:51
**Re: Vlňáčky Merinostar - impregnace pearl 28.1.2013 13:21
***Re: Vlňáčky Merinostar - impregnac... Skapik,Ráďa93,Hanek97,Maty06 28.1.2013 13:44
****prodám noční plenky, vkládačky, ... Iriska = 3 děti 31.1.2013 12:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.