| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Ekologická domácnost

2.2.2013 16:10:45 Žžena

Re: Ekologická trička

Přírodě tím moc nepomůžeš, protože jsou dovezený z Tramtárie a musíš počítat s ekologickou stopou atd.

Mně teda přijde trapný stavět reklamu téhle značky zrovna na té ekologičnosti bez dalšího vysvětlení, a blbý mi to přijde z toho důvodu, že je doma mám, jsou fakt super, ale je mi jasný, že jejich prezentace na stránce, kterou uvádíš, od nich zákazníky jen odradí.

Nakoupili jsme si před lety celkem cca 10 triček v naší rodině (já mám tři, manžel taky, další mají moji rodiče a taky ségra...) - protože tehdy měli moc pěkný etno vzory. Máme je od roku 2005 a skoro všechna jsou dodnes v ostrém provozu, často nošené a vypadají pořád skvěle (jedinej problém je u dvou manželových, kde se udělaly fleky pod paží - ale to není chyba triček, to je chyba specifického potu). Jsou (aspoň ta naše z roku 2005) z bavlny, která má výrazně větší gramáž, než klasická trička. Takže jednak drží líp tvar, jednak mnohem líp odolávají častému praní a dýl vydrží.
A ty potisky taky drží epesně, nesepírají se.
Jako dá se říct, že jejich vlastnosti v podstatě ekologické jsou, protože tyhle trička přežívají už několikátou generaci klasických triček, co se dají sehnat u nás.

Jako myslím si, že u triček je to celkem šumafuk, co koupíš. Ale kdyby Tě zrovna tahle značka zaujala, tak jen chci říct, že my máme a uživatelsky hodnotím 100% a zatím kvalitou nepřekonané.

Akorát musíš dobře vybrat velikost - oni v US mají ty velikosti větší než my, takže jejich S odpovídá našemu M, jejich M sedí našinci s velikostí L atd.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Ekologická trička Dardamilka 2.2.2013 13:11
*Re: Ekologická trička Emília Fernandéz 2.2.2013 13:23
**Re: Ekologická trička Dardamilka 2.2.2013 13:44
***Re: Ekologická trička Bouřka 2.2.2013 13:52
****Re: Ekologická trička Emília Fernandéz 2.2.2013 14:13
*Re: Ekologická trička Bouřka 2.2.2013 13:26
*Re: Ekologická trička angrešt 2.2.2013 14:25
*Re: Ekologická trička TS Garp 2.2.2013 14:27
*Re: Ekologická trička Mr. Miçkey 2.2.2013 14:53
*Re: Ekologická trička Žžena 2.2.2013 16:10
**Re: Ekologická trička Žžena 2.2.2013 16:12
**Re: Ekologická trička Žžena 2.2.2013 16:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.