| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Manikúra a modelace nehtů

7.4.2013 21:29:13 propiska

Lak na nehty pro 12leté slečny

Potřebovala bych poradit, jdeme v úterý popřát 12letým holkám dvojčatům k narozeninám. Nejedná se o žádnou velkou oslavu, jen chceme nějakou drobnost. Dívala jsem se na diskuze a všude píšou kosmetika, líčení apod. Lesk na rty jsem holkám kupovala na podzim k svátku. Šminky vím že holky mají, zmalovaly mi dceru- lehce :-)). Vymyslela jsem lak na nehty, chtěla bych něco nevýrazného - za nás frčel třeba jen bezbarvý, nebo s vápníkem na zpevnění, nebo takový ten duhový.
Nakoukla jsem na netu a zírám- jsem totálně mimo. Jsou metalické, magnetické, praskací a nevím co ještě. Nemáte někdo tušení co teď letí abych nekoupila pro tuto generaci něco absolutně nevkusného???? Zeptám se prodavačky, ale ráda bych znala názory nejlépe maminek stejně starých dcer.
Holky obě zpívají v kapele, hodně vystupují a vím, že si na parádu potrpí. Oblečení si koupit netroufám, tak mne napadlo tohle.
A ještě pro dvojčata- 2 stejné nebo lépe každé jiný???? díky moc za vaše názory.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Lak na nehty pro 12leté slečny propiska 7.4.2013 21:29
*Re: Lak na nehty pro 12-tileté slečny Inka 7.4.2013 21:32
*Re: Lak na nehty pro 12-tileté slečny Sam01 7.4.2013 21:47
**Re: Lak na nehty pro 12-tileté slečn... propiska 7.4.2013 21:53
*Re: Lak na nehty pro 12-tileté slečny Benin 8.4.2013 0:25
*Re: Lak na nehty pro 12-tileté slečny ...neviditelná... 8.4.2013 14:37

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.