| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Srdeční arytmie

12.6.2013 8:03:26 mija

Re: Katetrizační ablace - vypalování při arytmii - zkušenosti

v prosinci jsem tento zákrok absolvovala...u mě bohužel úspěšný nebyl. I když mi bylo řečeno že úspěšnost je 98%.
Co se týče bolesti, tak jak tady bylo řečeno že každý má práh bolesti jinde, tak za mě je nejhorší vpich katetrů. Samotná cesta jich do srdce cítit není, než se člověk nadá jsou v srdci. Zákrok trval cca 2 hodiny, což je docela nepříjemné, ale není to nic co by se nedalo vydržet. Vypalování těch míst vzruchu se taky dá vydržet. Po zákroku jsem musela ležet se zátěží v třísle bez absolutního hýbání 6 hodin. Potom jsem se mohla začít hýbat, ale ne vstávat z postele. Z té jsem slezla druhý den. Další den už mě pustili domů. Rekonvalescence cca 1-2 týdny, jak se budeš cítit. Nesmí se namáhat a nic těžkého zvedat.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Katetrizační ablace - vypalování při ary... Olioliolioli 11.6.2013 22:29
*Re: Katetrizační ablace - vypalování p... fillantropus 11.6.2013 22:33
**Re: Katetrizační ablace - vypalování... hana 11.6.2013 22:37
***Re: Katetrizační ablace - vypalová... fillantropus 11.6.2013 22:38
*Re: Katetrizační ablace - vypalování p... ...neviditelná... 11.6.2013 22:44
*Re: Katetrizační ablace - vypalování p... mija 12.6.2013 8:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.