| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hygiena a dětská kosmetika

19.7.2013 22:16:37 ljarosova99

Pupeční pahýl - objevila se krev

Dobry večer. V úterý nás částečně na mou zadost ( musela jsem podepsat papír ze rozumím riziku) pustili domu z porodky s pahylkem. Malý ho ma strašně tlustý a neseschl cely takže nemůžou odrezat. Z vrchu je již uhnily ale dole u Telička porad zivy . Nás MUDr mne nehorázné sjel atd... ale já nemohla byt v porodnici třeba měsíc. Mám doma ještě 4 letoun dcerku a manžel dostal jen týden dovcu. Pupik ještě dneska Rano viděla dr a bylo vše OK. Říkala schnutí cca 2 týdny. Bohužel před cca dvěma hodinkama se tam objevila krev. Bylo ji na famponku celkem dost tak jsem volala do nemocnice. Mluvila jsem s novorozeneckou sestrou co pupicky dělá a říkala ze jsme nejspíše zadrhli - na což to i vypada. Jelikož mi prijde ze kousicek chybí. Při čištění lihem neplace. Poradila zalepit a počkat cca 2 hodky. Tak jsme udělali a již je pupicek zase krásný ale bojím se i tak. Mate s tím někdo zkušenost?? Jsem Adi plasan ale prostě mám strach. Na kontrolu jdeme v pondělí. Ted tam již krev není. Zacelilo Se to ale trochu krve je na pahylku tak se bojím aby se to nedostalo do toho živého. Achjo už aby bylo po všem. Víme ze to ma schnout tak ze to je odkryté ale není lepší to prelepovat když je mimco v postylce nebo venku? Kvůli oblečení. Děkuji za rady
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Pupeční pahýl - objevila se krev ljarosova99 19.7.2013 22:16
*Re: pupecni pahyl - objevila se krev Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 19.7.2013 22:35
**Re: pupecni pahyl - objevila se krev Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 19.7.2013 22:37
*Re: pupecni pahyl - objevila se krev Kiky123 19.7.2013 22:38
*Re: pupecni pahyl - objevila se krev Tante Ema 19.7.2013 22:47
**Re: pupecni pahyl - objevila se krev Slída 20.7.2013 9:8
***Re: pupecni pahyl - objevila se kr... Tante Ema 20.7.2013 23:6
*Re: pupecni pahyl - objevila se krev pearl 20.7.2013 14:19
*Re: pupecni pahyl - objevila se krev Šešule 20.7.2013 14:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.